Zaznacz stronę

Skup włosów – oferta

Włosy to piękna, naturalna ozdoba, szczególnie ważna dla pań. Zdarzają się jednak chwile, kiedy w wyniku niespodziewanego kaprysu bądź panującej mody decydujemy się je ściąć. Trzymanie obciętych włosów w szufladzie, wedle przesądu, może przynosić pecha. Obciętych włosów nie da się odzyskać, muszą odrosnąć nowe, natomiast te, które ścięliśmy, mogą znacząco zasilić nasz domowy budżet. Jak? To proste. Zanieś je do skupu włosów!

Skup włosów, czyli sposób na dodatkową gotówkę

Nasz skup włosów proponuje ich nabycie po atrakcyjnych cenach, ustalanych oddzielnie dla każdego klienta, który się do nas zgłosi. Indywidualna wycena każdego rodzaju włosów zależna jest od kilku czynników, w szczególności ich długości, wagi, grubości, kondycji i koloru. Skupujemy włosy proste, kręcone, w każdym kolorze. Najwyższa cena, jaką oferujemy podczas skupu włosów, obejmuje włosy blond. Najlepsze są naturalne, nigdy niefarbowane i niehennowane. Nie mogą one też być w złym stanie, z rozdwojonymi końcówkami. Jeśli więc jesteś naturalną blondynką i chcesz skorzystać z naszej oferty skupu włosów, zapraszamy!

Co należy zrobić, żeby sprzedać włosy?

Przede wszystkim zapraszamy do naszych punktów stacjonarnych, gdzie uzyskasz wszelką pomoc i informacje oraz proponowaną wycenę. Możesz też dowiedzieć się potrzebnych informacji drogą telefoniczną lub mailową, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystko odbywa się w miłej, przyjaznej atmosferze, dlatego nie ma się czego bać. Zapewniamy, że nasz skup włosów to rzecz całkowicie legalna, a co więcej, korzystna dla Ciebie i Twojego portfela. Możesz zyskać nawet do kilku tysięcy złotych. Chociaż ostateczna cena jest zależna od długości włosów, o czym warto pamiętać, jeśli masz cieniowane włosy. Nasi doradcy zmierzą Twoje włosy oraz pomogą w każdym zakresie. Ponadto na miejscu można dokonać samego aktu ścięcia włosów. Tego typu usługa jest w promocyjnej cenie. Skorzystasz też z pomocy fryzjerek w doborze nowej fryzury oraz poznasz kilka wskazówek na temat ich stylizacji.

Przyniesienie do skupu włosów obciętych własnoręcznie

Jeśli już zdecydowałaś się na ścięcie włosów i chcesz je sprzedać, możesz wykonać to we własnym domu. Po prostu umyj włosy łagodnym szamponem (nie nakładaj odżywki!) następnie wysusz je i zwiąż w koński ogon lub zapleć w warkocz i zabezpiecz koniec gumką. Następnie obetnij włosy. Dzięki zabezpieczeniu w postaci gumki na końcu, szczególnie przy zaplecionym warkoczu, będzie łatwiej je utrzymać w jednym splocie, a następnie łatwiej zmierzyć podczas momentu skupu włosów, dlatego upewnij się, że włosy są prawidłowo związane.

Skup włosów – poważna decyzja

Wiemy, jak ważną rzeczą są włosy, więc podchodzimy do każdego klienta, który decyduje się na ich sprzedaż i oddanie do skupu włosów, z pełnym szacunkiem i zaangażowaniem. Zapraszamy do naszego skupu szczególnie dzieci, które chcą skorzystać i sprzedać swoje włosy po I Komunii Świętej. Gwarantujemy, że proces ścięcia trwa krótko, a kwota za włosy będzie najwyższa, jaką możemy zaproponować.

Rośnie zapotrzebowanie na peruki

Naturalne włosy, z uwagi na długi czas wzrostu, są towarem bardzo pożądanym, szczególnie w branży kosmetycznej. Staramy się więc wykorzystać zakupione włosy, by miały wspaniałe drugie życie jako element peruk lub doczepianych włosów dla osób, które mają nieraz poważne problemy z zapuszczeniem własnych. Szczególnie często zjawiają się u nas osoby, które straciły włosy w wyniku choroby bądź ich złego traktowania. Jesteśmy dumni, że nasz skup włosów może pomóc im odzyskać pewność siebie i piękny wygląd.

Kiedy moja córka przyszła do mnie i powiedziała, że chce ściąć swoje piękne włosy i je sprzedać, nie mogłam powstrzymać się od płaczu. Wybrałyśmy jednak skup włosów i poszłam z nią, by ją wspierać. To była dobra decyzja: córka dostała całkiem niezłą sumę, a dodatkowo fryzjerka zrobiła jej piękną, twarzową fryzurkę z krótkich włosów. Nie było czego się bać!
Beata K.

Polecam ten skup włosów wszystkim paniom, które też marzą o spektakularnej metamorfozie! Już dawno chciałam ściąć moje długie włosy. Znajoma podsunęła mi ten pomysł, bo przecież u fryzjera też bym je ścięła, a tak przynajmniej dostanę za nie trochę pieniędzy. Strzał w dziesiątkę! Mam teraz świetną letnią fryzurę i trochę dodatkowego grosza na wakacje 🙂
Kaja S.

Polecam wszystkim paniom zainteresowanym sprzedażą włosów ten salon. Panie były bardzo miłe, wspierały mnie podczas ścinania włosów, żartowały ze mną i odwracały moją uwagę. Teraz przyzwyczajam się do nowych, krótkich włosów i wszyscy chwalą, że wyglądam o wiele młodziej!
Milena R.

Napisz do nas !

Zadzwoń

+48 500 875 356

Email

kontakt@kursystylizacji.pl

Adres

ul. Grzybowska 61
(Platinum Towers)
00-855 WARSZAWA

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ SZCZECIN
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl