Zaznacz stronę

Kadra

Kinga Stawińska

Kinga Stawińska Niezwykle uzdolniona wizażystka z 8-letnim doświadczeniem w zawodzie. Kinga pracowała dla takich marek jak Chanel czy Bobbi Brown. Przez lata poszerzała swoje portfolio współpracując przy ciekawych projektach, takich jak na przykład pokazy mody (La Mania, Robert Kupisz, Vistula, Bizuu) czy spektaklach teatralnych lub produkcjach telewizyjnych. Znakiem rozpoznawczym Kingi są perfekcyjnie wykonane makijaże zarówno subtelne, delikatnie podkreślające urodę jak i te bardziej wyraziste. Jej pasją jest dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi. Kreatywna, utalentowana i niezwykle optymistyczna o wielkim sercu. Na co dzień fanka podróży i dobrego jedzenia.

Anna Piechocka

Absolwentka Poznańskiej Szkoły Charakteryzacji i Perukarstwa MASKA oraz Charakteryzacji i Stylizacji w warszawskim Studio Sztuka. Makijaż bez wątpienia jest jej ogromną pasją, uwielbia wyzwania i przygody z którymi spotyka się w pracy, a to wszystko przekłada się na satysfakcję i radość z zawodu, którą zaraża wszystkich dookoła. Ania pracowała dla znanych projektantów i marek odzieżowych takich jak Robert Kupisz, Dawid Woliński, Próchnik, RAGE AGE, SIMPLE, czy Diverse oraz z licznymi ciekawymi postaciami polskiej sceny, jak na przykład Beata Kozidrak, Aneta Kręglicka, Magda Gessler, Kasia Stankiewicz, Sokół czy Dawid Kwiatkowski, z którymi spotykała się na planach filmów, teledysków, reklam i sesji zdjęciowych.

Olga Lewińska

Z wykształcenia kosmetolog i zawodowa instruktorka stylizacji rzęs prestiżowych centrów szkoleniowych. Jej prace znalazły uznanie za równo w kraju jak i za granicą, między innymi przez takie osoby jak Anastasiya Tomusyak czy Irina Andreewa. Zdobywczyni nagród w mistrzostwach stylizacji rzęs Universe Lash Competition Alicatne i Lash it on. Olga nie traktuje swojej pracy tylko jako zawód ale również i ogromną pasję, co zaprezentowała w projektach telewizyjnych i pokazuje swoim kursantkom na każdych zajęciach przekazując im zdobytą wcześniej wiedzę i szkoląc kolejnych profesjonalistów. Prywatnie miłośniczka podróży i specjalistka w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.

Klaudia Piaskowska

Londyńskimi technikami pigmentacji podbija branżę Beauty w Polsce.Ekspert brwi prosto z Londynu. Doświadczenie zebrane na skali światowej chce przekazywać w Polsce. Absolwentka oraz były instruktor stylizacji brwi w Londyńskiej AkademiiUrody/SoMe Beauty London. Umiejętność analizowania urody uznaje za klucz do pięknych brwi. Z nią nauczysz się, że idealne brwi są inne wkażdym przypadku oraz poznasz tajniki perfekcyjnej wizualizacji i rysunku brwi. Od początku swojej kariery w branży beauty skupia się tylko na brwiach ,co sprawia że 100% swojego czasu poświęca na udoskonalanie jednej dziedziny. Życiowe Motto: „Doskonałość nie polega na tym, że nie można już nic dodać, ale na tym, że nie można nic ująć”.

Małgorzata Moczulska

Małgorzata Moczulska – Instruktor Stylizacji Paznokci. Wyjątkowa i kreatywna stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Technik usług kosmetycznych. Uczestniczka Mistrzostw INDIGO NAILS 2017.Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń tj.:INDIGO Nails Lab, Candy Nails Workshop, Bad Icon Nail Art Workshop, Vintage Nail Art Workshop, Perfect Hybrid & Nipper-free Manicure Workshop, Gelcolor by OPI, Jungle Nail Art Workshop, Stylograph Nail Art, Perfect Shape Workshop, Wedding Style Nails Workshop, Zdobienia Akwarelą, Neon Power Nail Art Workshop,Nail Art Gel Workshop, Mix Stylizacji Słowianka. Pasjonatka paznokci, utalentowana i ambitna, dąży do perfekcji. Uwielbia stylizacje akrylowe jak i żelowe. Potrafi sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagających Klientek, nieustannie pogłębia swoją wiedzę o nowości dostępne na rynku. Cierpliwa, pomysłowa i zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą i potrafi dobrze przekazać swoją wiedzę i doświadczenie.

Kaja

Stylizacja paznokci to jej pasja, której oddaje się od 5 lat. Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń organizowanych przez topowe marki. Bardzo kreatywna, dlatego też nikogo nie powinno zdziwić że jej specjalizacją są zdobienia. W jej portfolio możemy zobaczyć między innymi szkolenia z One Stroke, Mikropainting, Almound&Oval Gel UV Technique czy UV Gel Polish Manicure. Na zajęciach Kaja prezentuje wiele efektownych wzorów, które mimo iż są skomplikowane, to dzięki jej łatwości w przekazywaniu wiedzy stają się o wiele przyjemniejsze.

Monika Racińska

Monika jest absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, jak również Akademii Wizażu i Stylizacji, którą ukończyła ze szczególnym wyróżnieniem jakim jest dyplom uznania za ogólny rozwój w trakcie nauki. V-ce Mistrzyni Polski w Makeup Talent Show by Olaf Tabaczyński 2017 oraz laureatka internetowych konkursów makijażowych. Stałe doszkalanie swojego warsztatu z najlepszymi polskimi wizażystami czyni ją jeszcze większą specjalistką w swoim zawodzie. Jej portfolio wyróżnia współpraca przy wielu ciekawych projektach, jak na przykład praca przy Wyborach Miss Polski czy Mistrzostwach Świata Fitness. Jej prace można zobaczyć w pismach branżowych. Zwolenniczka dokładnych i bardzo dobrze dopracowanych makijaży, przywiązuje dużą uwagę do detali, maniaczka idealnie doprecyzowanych brwi. Makijaż stanowi dla niej sztukę. Jej hobby to również fotografia, co stanowi nieodłączny element zawodu wizażysty. Kreatywna i utalentowana. Na co dzień zajmuje się makijażami okolicznościowymi oraz pracą przy sesjach zdjęciowych.

Karolina

Dyplomowana stylistka paznokci. Ukończyła wiele prestiżowych kursów i szkoleń, takich jak INDIGO mix media, almond oval and square czy gel UV technique. Jest zawsze na bieżąco z obecnymi trendami i nieustannie doszkala swój warsztat. Cierpliwa, zorganizowana i punktualna. Otwarta na wyzwania i drugiego człowieka. Karolina dba o to by jej klientki po wizycie czuły się zrelaksowane i piękne, a ich uśmiech to dla niej największa satysfakcja.

Sergey Cheretovich

Fotograf. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych oraz specjalista do PR i Marketingu, którego uczył się na Uniwersytecie Warszawskim. Jego doświadczenie bazuje na wielu sesjach komercyjnych za równo dla polskich jak i zagranicznych marek. Pracował w różnych krajach – USA, Włochy, Rosja, Turcja czy Włochy. Jego wiedza w dziedzinie mediów otworzyła mu możliwość realizacji wielu kreatywnych projektów. Sergey pracuje na profesjonalnym i bardzo dobrym sprzęcie, dzięki czemu jego zdjęcia zachwycają odbiorców.

Pamela Sitnik

Pamela Sitnik – manager. Błyskotliwa, temperamentna i kontaktowa. Prawniczka – co sprawia że posiada poczucie sprawiedliwości przydatne w pracy zespołowej. Zawsze uśmiechnięta, dbająca o każdy szczegół tak aby zadowolić najbardziej wymagające Kursantki. Dobra duszyczka, posiadająca umiejętność zarządzania zespołem. Dba o dobrą atmosferę wykazując się także empatią i zrozumieniem w stosunku do każdego Kursanta. Prywatnie piękna brunetka która kocha dobre jedzenie oraz filmy.

Stachu

Tatuator z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie. Jest właścicielem studia tatuażu, które cieszy się ogromną renomą na warszawskim rynku. Jego pasją jest tatuaż realistyczny, zarówno czarnoszary jak i kolorowy. Cechuje go duża rozpiętość stylistyczna, poza tatuażem realistycznym w jego portfolio możemy zobaczyć również motywy oldschool oraz dotwork.

Klaudia Kluma

Instruktor Wizażu. Absolwentka Kosmetologii na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości BM. Nieoceniona w wiedzy o dostępnych na rynku kosmetykach. Jej pasją jest makijaż glow i wachlarz rzęs. W makijażu skupia się na pielęgnacji, bo to właśnie ona wpływa na możliwość stworzenia na twarzy prawdziwego dzieła sztuki. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła w naszej szkole, co stanowi dowód że chcieć to móc. Nieustannie powiększa swoje portfolio o kolejne szkolenia u topowych wizażystów, za równo polskich jak i zagranicznych. Samodoskonalenie i rozwój jest jej sposobem na realizację samej siebie. Zawsze na bieżąco z obecnymi trendami i nowinkami makijażowymi.

Marta Dechnik

Instruktor stylizacji rzęs i doświadczona stylistka. Sama szkoliła się u najlepszych instruktorów w Polsce i Szwecji. Ma perfekcyjnie opanowane wszystkie techniki tworzenia kępek. Jest mistrzem w metodzie przekładanej. Kocha wykonywac kreatywne stylizacje m.in.: rzęsy kolorowe oraz efekt Kim Kardashian. Pracowała w cenionych na rynku salonach i instytucjach szkoleniowych. Wykonuje perfekcyjne stylizacje a swą wiedzę skrupulatnie przekazuje Kursantom. Dokładna, sumienna i cierpliwa. Nauka z nią zdecydowanie nie jest nauką ” za karę”. Uwielbiania przez Kursantki z całej Polski za charyzmę i sposób przekazywania wiedzy. Na co dzień perfekcjonistka nie tylko w pracy. Powierzone zadania zawsze wykonuje dając 100% siebie.

Dominika Stolarczyk

Instruktor medycyny estetycznej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – Wydział Pedagogiki. Wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które w pełni wykorzystuje w codziennej pracy z Kursantami/Klientami. Łączy pasję kosmetologiczną z zamiłowaniem do estetyki. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego. Są to m.in.: powiększanie i modelowanie ust metodą m.in.: Russian Lips; wypełnianie doliny łez, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek poprzecznych czoła oraz tzw. “lwiej” zmarszczki; korekta nosa; wolumetria twarzy: żuchwy, kości jarzmowych, policzków, brody; lipoliza iniekcyjna na obszarze całego ciała i inne. Absolwentka wielu prestiżowych szkoleń. W pracy stawia na naturalny efekt, komfort, satysfakcję i autentyczną troskę o Klienta. Dba o najwyższy poziom usług oraz informacji przekazywanych Kursantom/Klientom z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Takie podejście przekłada się na spektakularne efekty, a co za tym idzie – zadowolenie Klientów. Zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą i fachową radą. Cierpliwa, dzięki czemu Kursanci odczuwają pełen komfort nauki w bardzo przyjemnej atmosferze. Jej nieskazitelny wygląd wskazuje na to, że sama sobie jest wyjątkową wizytówką.

Napisz do nas !

Zadzwoń

+48 500 875 356

Email

kontakt@kursystylizacji.pl

Adres

ul. Grzybowska 61
(Platinum Towers)
00-855 WARSZAWA

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ SZCZECIN
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl