Kadra

Kinga Stawińska

Kinga Stawińska Niezwykle uzdolniona wizażystka z 8-letnim doświadczeniem w zawodzie. Kinga pracowała dla takich marek jak Chanel czy Bobbi Brown. Przez lata poszerzała swoje portfolio współpracując przy ciekawych projektach, takich jak na przykład pokazy mody (La Mania, Robert Kupisz, Vistula, Bizuu) czy spektaklach teatralnych lub produkcjach telewizyjnych. Znakiem rozpoznawczym Kingi są perfekcyjnie wykonane makijaże zarówno subtelne, delikatnie podkreślające urodę jak i te bardziej wyraziste. Jej pasją jest dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi. Kreatywna, utalentowana i niezwykle optymistyczna o wielkim sercu. Na co dzień fanka podróży i dobrego jedzenia.

Anna Piechocka

Absolwentka Poznańskiej Szkoły Charakteryzacji i Perukarstwa MASKA oraz Charakteryzacji i Stylizacji w warszawskim Studio Sztuka. Makijaż bez wątpienia jest jej ogromną pasją, uwielbia wyzwania i przygody z którymi spotyka się w pracy, a to wszystko przekłada się na satysfakcję i radość z zawodu, którą zaraża wszystkich dookoła. Ania pracowała dla znanych projektantów i marek odzieżowych takich jak Robert Kupisz, Dawid Woliński, Próchnik, RAGE AGE, SIMPLE, czy Diverse oraz z licznymi ciekawymi postaciami polskiej sceny, jak na przykład Beata Kozidrak, Aneta Kręglicka, Magda Gessler, Kasia Stankiewicz, Sokół czy Dawid Kwiatkowski, z którymi spotykała się na planach filmów, teledysków, reklam i sesji zdjęciowych.

Olga Lewińska

Z wykształcenia kosmetolog i zawodowa instruktorka stylizacji rzęs prestiżowych centrów szkoleniowych. Jej prace znalazły uznanie za równo w kraju jak i za granicą, między innymi przez takie osoby jak Anastasiya Tomusyak czy Irina Andreewa. Zdobywczyni nagród w mistrzostwach stylizacji rzęs Universe Lash Competition Alicatne i Lash it on. Olga nie traktuje swojej pracy tylko jako zawód ale również i ogromną pasję, co zaprezentowała w projektach telewizyjnych i pokazuje swoim kursantkom na każdych zajęciach przekazując im zdobytą wcześniej wiedzę i szkoląc kolejnych profesjonalistów. Prywatnie miłośniczka podróży i specjalistka w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.

Daniela Rafał

Instruktorka makijażu permanentnego. Daniela jest absolwentką szkoły mikropigmentacji estetycznej i medycznej. Miłośniczka piękna, ogromną radość daje jej poprawianie kobiecej urody, ta pasja zapoczątkowała przygodę z zawodem. Jej prace charakteryzują się niezwykłą dokładnością oraz fenomenalnym poczuciem estetyki, co zostało docenione na arenie MIĘDZYNARODOWEJ. Daniela jako jedna z 202 osób otrzymała tytuł PRO ARTIST nadany przez organizację zrzeszającą lingeristów z całego świata. W celu stałego ulepszania swojego warsztatu ukończyła wiele kursów, jak na przykład: szkolenie z zaawansowanych technik mikropigmentacji artystycznej (metody: włoskowa, hybrydowa, ombre, pudrowa dotyczące brwi oraz ust: lip light,lipstick effect, gloss lips, 3D czy pigmentacja kresek) oraz wiele innych. Nieprzerwanie obserwuje nowe trendy i powiększa portfolio o kolejne szkolenia. Zadowolenie jej klientek oraz kursantek sprawia jej ogromną radość.

Małgorzata Moczulska

Instruktor Stylizacji Paznokci. Z wykształcenia Technik Usług Kosmetycznych. Małgorzata jest niezwykle utalentowaną i bardzo profesjonalną osobą. Ambitna, cierpliwa i z wieloletnim doświadczeniem. Swój warsztat powiększyła o prestiżowe szkolenia, takie jak: INDIGO Naila Lab, Candy Nails Workshop, Bad Icon Nail Art Workshop. Vintage Nail Art Workshop, Perfect Hybrid & Nipper-free Manicure Workshop, Gelcolor by OPI, Jungle Nail, Stylograph Nail Art, Perfect Shape, Wedding Style, Zdobienia Akwarelą, Neon Power Nail, Mix Stylizacji i wiele innych.
Wymagające klientki to dla niej żaden problem. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, kocha to co robi.

Zawsze uśmiechnięta z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem z kursantkami, które zawsze mogą liczyć na jej pomoc.

Kaja

Stylizacja paznokci to jej pasja, której oddaje się od 5 lat. Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń organizowanych przez topowe marki. Bardzo kreatywna, dlatego też nikogo nie powinno zdziwić że jej specjalizacją są zdobienia. W jej portfolio możemy zobaczyć między innymi szkolenia z One Stroke, Mikropainting, Almound&Oval Gel UV Technique czy UV Gel Polish Manicure. Na zajęciach Kaja prezentuje wiele efektownych wzorów, które mimo iż są skomplikowane, to dzięki jej łatwości w przekazywaniu wiedzy stają się o wiele przyjemniejsze.

Monika Racińska

Monika jest absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, jak również Akademii Wizażu i Stylizacji, którą ukończyła ze szczególnym wyróżnieniem jakim jest dyplom uznania za ogólny rozwój w trakcie nauki. V-ce Mistrzyni Polski w Makeup Talent Show by Olaf Tabaczyński 2017 oraz laureatka internetowych konkursów makijażowych. Stałe doszkalanie swojego warsztatu z najlepszymi polskimi wizażystami czyni ją jeszcze większą specjalistką w swoim zawodzie. Jej portfolio wyróżnia współpraca przy wielu ciekawych projektach, jak na przykład praca przy Wyborach Miss Polski czy Mistrzostwach Świata Fitness. Jej prace można zobaczyć w pismach branżowych. Zwolenniczka dokładnych i bardzo dobrze dopracowanych makijaży, przywiązuje dużą uwagę do detali, maniaczka idealnie doprecyzowanych brwi. Makijaż stanowi dla niej sztukę. Jej hobby to również fotografia, co stanowi nieodłączny element zawodu wizażysty. Kreatywna i utalentowana. Na co dzień zajmuje się makijażami okolicznościowymi oraz pracą przy sesjach zdjęciowych.

Karolina

Dyplomowana stylistka paznokci. Ukończyła wiele prestiżowych kursów i szkoleń, takich jak INDIGO mix media, almond oval and square czy gel UV technique. Jest zawsze na bieżąco z obecnymi trendami i nieustannie doszkala swój warsztat. Cierpliwa, zorganizowana i punktualna. Otwarta na wyzwania i drugiego człowieka. Karolina dba o to by jej klientki po wizycie czuły się zrelaksowane i piękne, a ich uśmiech to dla niej największa satysfakcja.

Sergey Cheretovich

Fotograf. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych oraz specjalista do PR i Marketingu, którego uczył się na Uniwersytecie Warszawskim. Jego doświadczenie bazuje na wielu sesjach komercyjnych za równo dla polskich jak i zagranicznych marek. Pracował w różnych krajach – USA, Włochy, Rosja, Turcja czy Włochy. Jego wiedza w dziedzinie mediów otworzyła mu możliwość realizacji wielu kreatywnych projektów. Sergey pracuje na profesjonalnym i bardzo dobrym sprzęcie, dzięki czemu jego zdjęcia zachwycają odbiorców.

Pamela Sitnik Manager

Kontaktowa, błyskotliwa, piękna i bardzo pozytywna osoba. Pamela jest absolwentką prawa, dzięki czemu w szkole panuje wysokie poczucie sprawiedliwości. Z uśmiechem dba o każdy szczegół, zawsze staje na wysokości zadania by zadowolić nawet te najbardziej wymagające kursantki. Jednym z jej atutów jest umiejętność zarządzania zespołem, to ona sprawia że w Provoque zawsze panuje dobra atmosfera. Empatyczna i pełna zrozumienia. Prywatnie miłośniczka kina i dobrego jedzenia.

Stachu

Tatuator z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie. Jest właścicielem studia tatuażu, które cieszy się ogromną renomą na warszawskim rynku. Jego pasją jest tatuaż realistyczny, zarówno czarnoszary jak i kolorowy. Cechuje go duża rozpiętość stylistyczna, poza tatuażem realistycznym w jego portfolio możemy zobaczyć również motywy oldschool oraz dotwork.

Klaudia Kluma

Instruktor Wizażu. Absolwentka Kosmetologii na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości BM. Nieoceniona w wiedzy o dostępnych na rynku kosmetykach. Jej pasją jest makijaż glow i wachlarz rzęs. W makijażu skupia się na pielęgnacji, bo to właśnie ona wpływa na możliwość stworzenia na twarzy prawdziwego dzieła sztuki. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła w naszej szkole, co stanowi dowód że chcieć to móc. Nieustannie powiększa swoje portfolio o kolejne szkolenia u topowych wizażystów, za równo polskich jak i zagranicznych. Samodoskonalenie i rozwój jest jej sposobem na realizację samej siebie. Zawsze na bieżąco z obecnymi trendami i nowinkami makijażowymi.

Gabriela Szymańska 

Stylistka fryzur i wizażystka. Jej specjalizacją są upięcia okazjonalne. Na co dzień współpracuje z Wedding Plannerami w całej Polsce. Gabierla dzięki swojej wyobraźni i kreatywności tworzy wyjątkowe kompozycje, zawsze odpowiednio dopasowane do okoliczności, stroju i charakteru klientki. Wymagające klientki to dla niej chleb powszedni. Uczestnictwo w przygotowaniach do ślubu stanowi dla niej za każdym razem ogromną radość. Dzięki temu, że w swojej ofercie ma pakiet „fryzura+makeup” jej klientki czują się pod wyjątkową opieką.

Nermina Elkardi

Stylistka rzęs z wyjątkowym podejściem do kursantek. Dobra dusza szkoły. Jej doświadczenie w branży kosmetycznej jest niezwykle bogate, a stylizacja rzęs stanowi jej pasję. Jej konikiem są metody: 1:1/23D/4-6D – mini Hollywood oraz 8-12D – Hollywood. Jest znana z łatwości w przekazywaniu wiedzy, ogromny nacisk kładzie na zajęcia praktyczne. Ma indywidualne podejście do każdej z Kursantek. Kocha to co robi i zawsze stara się aby osoby uczestniczące w zajęciach z nią zostały tą miłością zaszczepione. Nieustannie powiększa swoje doświadczenie biorąc udział w rozmaitych, prestiżowych szkoleniach. Wszystkie szkolenia realizuje z uśmiechem, dba o atmosferę przy czym zawsze jest profesjonalna.

Napisz do nas !

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl