Kurs makijażu permanentnego
3-dniowy

Kurs makijażu permanentnego – inwestycja w siebie

Profesjonalny, trwały makijaż to jeden z największych atrybutów, którymi może poszczycić się każda kobieta. Wykonany profesjonalny sposób, przyciąga uwagę i jednocześnie zmniejsza widoczność mankamentów urody. Umiejętność wykonania takiego właśnie makijażu to coś, co może zagwarantować każdej chętnej Pani nasz kurs makijażu permanentnego.

Kurs makijażu permanentnego Warszawa i okolice

Wiedza, jak prawidłowo wykonać profesjonalny makijaż permanentny to podstawa naszej codziennej pracy. Chcemy przekazać ją w jak najlepszy sposób, by nasze kursantki mogły skorzystać z niej podczas swojej dalszej kariery, bez względu na to, czy będą pracować na własny rachunek, czy w gabinecie kosmetycznym.

Jesteśmy specjalistami. Nasz kurs makijażu permanentnego Warszawa zna bardzo dobrze, ponieważ tutaj też jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu usługi. Jesteśmy znani z tego, że potrafimy przekazać swoją wiedzę i umiejętności, bez względu na to, czy uczestniczka naszego kursu jest osobą początkującą, czy też miała okazję już uczestniczyć w tego typu kursach, ale nie były one dla niej w pełni satysfakcjonujące. Zapewniamy, że nasz kurs spełni wszystkie oczekiwania.

Pełen profesjonalizm podczas kursu to podstawa

Podczas kursu kładziemy olbrzymią wagę na jakość wiedzy oraz warsztat, na którym pracujemy. Uczestniczki kursu mają do dyspozycji zarówno kosmetyki, jak i sprzęt od renomowanych producentów i dostawców. To zapewnia, że sama jakość późniejszej usługi będzie doskonała. Na to chcemy uczulić w przyszłości nasze kursantki, ponieważ kurs makijażu permanentnego w Warszawie nie może być wykonywany w sposób niedbały, lub na produktach wątpliwej jakości. Tego typu rzeczom mówimy stanowcze NIE!

Tematyka kursu

Tematyka kursu obejmuje pigmentację brwi techniką ombre/powder/cienia i pigmentację ust, a także ewentualną korektę. Całość materiału podzielona jest pod kątem teorii oraz praktyki, gdzie bloki tematyczne obejmują zarówno historię makijażu permanentnego, jak i zasady BHP obwiązujące podczas jego wykonywania, czy też jakość sprzętu potrzebnego do pracy. Kurs jest rozłożony na trzy dni, co daje możliwość spokojnego opanowania materiału, oraz pełnego wsparcia prowadzącego. Kurs odbywa się w małych, trzyosobowych grupach. Dzięki temu zawsze istnieje możliwość zapytania o kwestie, które nie są jasne lub o których kursantki chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej.

Warszawa jako miejsce pracy

Usługa wykonania profesjonalnego makijażu permanentnego cieszy się coraz większym powodzeniem wśród mieszkańców nie tylko takich miast jak Warszawa. Nasza stolica daje olbrzymie możliwości, by właśnie tutaj skorzystać z takiej właśnie opcji rozwinięcia skrzydeł, jako na przykład właścicielka własnego salonu kosmetycznego.

Do tego celu z pewnością przyda się certyfikat, który otrzymują uczestniczki po ukończeniu naszego kursu. Certyfikat jest w języku polskim oraz angielskim, jest honorowany na terytorium całej Europy, posiada trzystopniowy system zabezpieczeń, łącznie z niewidocznym gołym okiem zabezpieczeniem UV oraz specjalnym hologramem. Certyfikat potwierdza wiedzę oraz umiejętności do profesjonalnego świadczenia usługi wykonywania makijażu permanentnego i każda uczestniczka kursu może się nim legitymować w swojej przyszłej pracy. Certyfikat ukończenia naszego kursu to gwarancja, że jest się odpowiednio przygotowaną do podjęcia nowych wyzwań w tym zakresie. Dodatkowo oferujemy pomoc również po zakończeniu kursu. Usługa Konsultant24 jest dostępna przez trzy miesiące od chwili jego ukończenia, a nasi konsultanci są do dyspozycji uczestniczek kursu 24/7.

Już dawno chciałam nauczyć się robić makijaż permanentny, bo dużo klientek pyta o brwi. Zdecydowałam się na szkołę Provoque i kurs makijażu permanentnego (Warszawa) i jestem naprawdę zachwycona! Obawiałam się trochę, czy dam radę, w końcu pigmentacja zostaje na dłużej… Jednak dzięki wsparciu prowadzących opanowałam tę technikę bez trudu. Polecam kurs wszystkim paniom!
Ewelina R.

Otwieram drugi salon i postanowiłam wysłać pracownice do Provoque na kurs makijażu permanentnego. Warszawa nie ma chyba lepszych ofert, zarówno pod względem jakości szkolenia, jak i ceny. Po zakończeniu kursu dziewczyny przywiozły certyfikaty i dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Nasze klientki także są zachwycone. Pozdrawiam serdecznie!
Agnieszka P.

Pracuję od trzech lat jako kosmetyczka, ale do tej pory nie miałam do czynienia z makijażem permanentnym. Postanowiłam to zmienić i zapisałam się na profesjonalny trzydniowy kurs. Dzięki temu, że kurs trwał tak długo, każda z nas mogła opanować na spokojnie wszystkie zagadnienia. Pierwsze brwi zrobiłam mojej szwagierce i bardzo chwali, mam już też pierwsze zadowolone klientki, było warto!
Julka M.

TERMINY

ZAWODOWY KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO 3-DNIOWY (30h)

(grupa max 3 osobowa)


2019 r.

lipiec – termin : 22.07 – 24.07

sierpień – termin : 26.08 – 28.08

wrzesień – termin : 23.09 – 25.09

październik – termin : 28.10 – 30.10

listopad – termin : 25.11 – 27.11

 

 CENA 2799zł – 30h

MIŁA ATMOSFERA

Otwartość i życzliwość instruktorów oraz przytulny biały wystrój szkoły sprawia, że kursantki czują się w Provoque jak w domu.

DYPLOM

Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat w języku polskim oraz języku angielskim a dodatkowo zaświadczenie o ukończeniu kursu. Są one honorowane na terytorium całej Europy. Nasze certyfikaty wyróżniają się 3-stopniowym systemem zabezpieczeń, w skład którego wchodzą między innymi niewidoczne gołym okiem zabezpieczenie UV oraz unikatowy hologram – (dotyczy wybranych kursów).

SESJA ZDJĘCIOWA

Na zakończenie kursu gwarantujemy sesję zdjęciową, która stanowić będzie dobry początek w budowie profesjonalnego portfolio – (dotyczy wybranych kursów).

WŁASNE STANOWISKO PRACY

W naszej szkole każda z kursantek tworzy swoje stylizacje przy profesjonalnym stanowisku zawierającym wszystkie potrzebne akcesoria. Neutralna barwa światła oraz wygodne krzesła sprzyjają atmosferze i stanowią komfort pracy.

ZESTAW DO STYLIZACJI

Na czas trwania kursu każda z Kursantek ma zagwarantowany profesjonalny zestaw narzędzi i akcesoriów, którymi będzie się posługiwać przy tworzeniu swoich stylizacji.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM KURSÓW

Zapewniamy realizację programu kursu od a-z.

CAŁODOBOWY KONSULTANT

Każdy kursant ma możliwość skorzystania z darmowej usługi „Konsultant 24h”. Gdy tylko pojawi się jakieś pytanie dotyczące wyposażenia, narzędzi, produktów lub kwestii technicznych czy przepisów prawnych, w ciągu 3 miesięcy od ukończenia kursu możesz skorzystać z tej usługi, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

PARKING

Jeżeli zdecydujesz się na dojazdy samochodem, nie musisz martwić się o swój pojazd. Na terenie szkoły oraz przy ulicy miejsca parkingowe są monitorowane – (dotyczy wybranych lokalizacji).

KAWA I HERBATA

Podczas trwania kursu, uczestniczki mają stały dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku.

UPOMINEK NA ZAKOŃCZENIE KURSU

Aby umilić zakończenie wybranych kursów, każda z Kursantek otrzymuje od nas prezent.

PROFESJONALNA KADRA INSTRUKTORSKA

Wybierając naszą szkołę masz pewność że zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy przedstawieni w zakładce “Kadra”. Instruktorki chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Są miłe i otwarte oraz bardzo pomocne.

PŁATNOŚĆ RATALNA

Możliwość podziału płatności za kurs na dwie równe raty.

DARMOWE KONTO PREMIUM

Po ukończeniu kursu, każda z kursantek otrzymuje na okres 3 miesięcy bezpłatny dostęp do portalu polecanawizaystka.pl, co ułatwia szybkie wypromowanie swoich usług.

ZNIŻKI NA KURSY

Po zakończeniu kursu otrzymujesz 5% rabat na każde następne szkolenie.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Na zakończenie wybranych kursów każda z kursantek otrzymuje materiały naukowe w wersji elektronicznej jak i na życzenie w wersji papierowej, co ułatwia usystematyzowanie wiedzy teoretycznej przekazanej podczas kursu.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Podczas wybranych kursów wyświetlane są prezentacje multimedialne, które ułatwiają przyswajanie wiedzy teoretycznej.

KAMERALNE GRUPY – Max 3 osoby

Wybierając naszą szkołę masz pewność, że nie poczujesz się pominięty. Kameralne grupy pozwalają na swobodny i stały kontakt z instruktorem.

Napisz do nas !

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl