Zaznacz stronę

Profesjonalny kurs wizażu dla każdego

Umiejętność wykonania pięknego, profesjonalnego makijażu to coś, o czym marzy każda kobieta. W końcu twarz jest naszą podstawową wizytówką i chcemy, by zawsze wyglądała nienagannie. Dzięki naszemu kursowi wizażu gwarantujemy, że każdy makijaż, który wyjdzie spod Waszej ręki, będzie perfekcyjny.

Kurs wizażu weekendowy

Kurs wizażu dzienny

Lekcja wizażu indywidualna

Szkolenie wizażu 5-dniowe

Szkolenie "umaluj się sama"

Kursy wizażu tematyczne

Kurs wizażu Warszawa – pełen profesjonalizm

Naszą szkołę wizażu Warszawa zna bardzo dobrze, ponieważ efekty naszej pracy są często widywane na ulicach stolicy. Chcemy podzielić się naszą wiedzą w tym zakresie, dlatego zapraszamy do udziału w kursie wizażu zarówno osoby, które pracują w zawodach kosmetycznych, jak i takie, które chciałyby dopiero podnieść swoje umiejętności w tym zakresie.

Nasi trenerzy oferują swoje pełne wsparcie podczas trwania całego kursu. Blok tematyczny, który jest realizowany w czasie kursu wizażu, obejmuje zarówno wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną w zakresie profesjonalnego wykonywania makijażu. Pracujemy i szkolimy na sprawdzonych markach i produktach, ponieważ wiemy, że szkoła wizażu opiera swój sukces również na tym, że kosmetyki używane podczas wykonywania makijażu muszą być w pełni bezpieczne i dostosowane do każdego typu cery klienta. Uczestniczki kursu wizażu z pewnością również docenią, że ich nauka będzie się odbywać na produktach, które same znają i stosują. Co więcej, które są hipoalergiczne oraz sprawdzają się świetnie w niemal każdej sytuacji. Każda z uczestniczek pracuje na własnym stanowisku i własnych narzędziach.

Inwestycja w siebie i swoje umiejętności

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas naszego kursu wizażu są potwierdzone certyfikatem, który można przedstawiać jako poparcie dla swoich zdolności, zarówno w pracy indywidualnej, czy też jako specjalista w salonie kosmetycznym. Podczas kursu wizażu uczulamy uczestniczki, że nasz kurs wizażu to inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci w postaci nowych możliwości zarobkowania oraz satysfakcji z dobrze wykonanej pracy i jakości usługi.

Kurs wizażu – dodatkowe profity

Każdy uczestnik naszego kursu wizażu, oprócz certyfikatu, otrzymuje również dodatkowe gratisy. Pierwszym z nich jest kupon rabatowy na kosmetyki znanych i sprawdzonych marek, które mogą przydać się podczas pracy własnej. Jako firma, która od lat pracuje na produktach najwyższej jakości, wiemy, że mogą stanowić spore obciążenie dla portfela, szczególnie na początku przygody z pracą nad profesjonalnym wizażem. Dlatego też możliwość wyposażenia swojego kuferka tańszym kosztem może okazać się niezbędna. Kolejnym gratisem, jaki oferujemy uczestniczkom naszego kursu wizażu w Warszawie, jest profesjonalna sesja zdjęciowa, wykonana podczas szkolenia, oraz dokumentująca efekty pracy. Efekty takiej sesji mogą być podstawą do portfolio, udostępnianego klientkom podczas pracy zawodowej, ukazującego jakość i efekt wykonanej usługi. Tego typu dodatku nie oferuje każda szkoła wizażu, więc warto skorzystać z okazji.
Każdy uczestnik naszego kursu wizażu otrzyma również prezent niespodziankę. Chcesz się dowiedzieć, co to takiego? Przyjdź i skorzystaj z naszej oferty kursu!

Zawsze miałam duży problem z makijażem, na co dzień nie malowałam się wcale, a przy specjalnych okazjach i wizytach u kosmetyczki wydawało mi się, że wyglądam jak klaun. Dopiero kurs wizażu sprawił, że nabrałam pewności i teraz nie tylko maluję się sama, ale również zgłaszają się do mnie moje koleżanki. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten krok!

– Dorota, Warszawa

 

Uwielbiam zabawę makijażem, a szkoła wizażu zawsze była moim marzeniem. W końcu je spełniłam! Na kursie poznałyśmy tajniki dobierania makijażu do okoliczności oraz dowiedziałyśmy się, jak maskować niedoskonałości urody. Najbardziej podobał mi się blok tematyczny odnośnie makijażu wieczorowego: cieszę się, że mogłam rozwinąć swoje umiejętności!

– Kaja

 

Jeśli chodzi o kursy wizażu, Warszawa organizuje naprawdę mnóstwo, ale pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnie zorganizowanym szkoleniem. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna spełniły wszystkie moje oczekiwania. Z pewnością wrócę do Provoque na inne kursy – to doskonała inwestycja w siebie i swój biznes.

– Iza z Warszawy