Zaznacz stronę

Profesjonalny kurs stylizacji rzęs – zapraszamy do skorzystania z oferty!

Jesteś osobą, która interesuje się tematyką stylizacji rzęs? A może pracujesz w gabinecie kosmetycznym i chciałabyś rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności właśnie w takim zakresie lub rozpocząć pracę indywidualnie? Dobrze trafiłaś! Nasz kurs stylizacji rzęs jest właśnie dla Ciebie!

Profesjonalny kurs rzęs zawsze w cenie

Wiemy, jak ważna w procesie stylizacji rzęs jest profesjonalna wiedza, dlatego nasi trenerzy są osobami doskonale wyszkolonymi. Mają umiejętności praktyczne, jak i wiedzę teoretyczną, którą z chęcią przekażą w łatwy i przyjemny sposób podczas trwania kursu.

Stawiamy na miłą i przyjazną atmosferę w małych, kameralnych, kilkuosobowych grupach. Dzięki temu nasz kurs stylizacji rzęs jest najbardziej efektywny, a jego uczestnicy w pełni zadowoleni, ponieważ mają możliwość pracy pod czujnym okiem trenerów oraz możliwość zadawania pytań na każdym etapie szkolenia. Uczestnicy pracują na indywidualnym sprzęcie i narzędziach.

Pracujemy na sprzęcie i kosmetykach sprawdzonych, znanych marek, więc jakość naszego szkolenia jest na najwyższym możliwym poziomie. Chcemy uczulić naszych kursantów, by również wykonywali swoje usługi na podobnym jakościowo sprzęcie, dzięki czemu również jakość ich usług będzie odpowiednio doceniona przez klientów, a sama praca będzie łatwa, efektywna i stanie się dla nich prawdziwą przyjemnością.

Zawodowy kurs stylizacji rzęs 3-dniowy (wszystkie metody)

Kurs stylizacji rzęs metoda 1:1

Kurs stylizacji rzęs indywidualny

Kurs stylizacji rzęs metoda 2:1 / 3:1

Kurs stylizacji rzęs kim camellia

Kurs stylizacji rzęs hollywood effect

Kurs stylizacji rzęs – Warszawa i inne miasta czekają!

Nasz kurs stylizacji rzęs to niepowtarzalna możliwość rozwoju. Po jego zakończeniu łatwiej otworzyć własną działalność, czy też dalej rozwijać się zawodowo w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym. Wierzymy, że wiedza i umiejętności zdobyte podczas naszego kursu stylizacji rzęs poświadczone naszym certyfikatem okażą się strzałem w dziesiątkę. Dotyczy to każdego miejsca, gdzie udadzą się uczestniczki naszego kursu, szczególnie takich miast, jak Kraków czy Warszawa, gdzie zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe. Przekwalifikowanie się lub zdobycie umiejętności kosmetycznej to możliwość znalezienia własnej drogi zawodowej w kilka chwil, a jakże efektywnej.

Kurs stylizacji rzęs – co jeszcze oferujemy?

Po naszym kursie stylizacji rzęs każdy uczestnik otrzymuje szereg dodatkowych korzyści, które pomogą mu w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Certyfikat ukończenia naszego szkolenia jest jedną z nich, ale nie jedyną. Mamy także kupon rabatowy na profesjonalne produkty, które z pewnością przydadzą się do skompletowania swojego indywidualnego kuferka, z którego można korzystać podczas codziennej pracy.

W przypadku, gdy po ukończeniu naszego kursu rzęs nasz uczestnik ma dodatkowe pytania, które nie pozwalają mu spać po nocach, służymy pomocą! Usługa telefoniczna jest dostępna w systemie 24/7 przez okres trzech miesięcy po ukończeniu szkolenia, więc uczestnik nie jest pozostawiony sam sobie i może liczyć na profesjonalną pomoc.
Podczas trwania kursu rzęs w Warszawie są robione również zdjęcia w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej, dokumentujące każdy etap pracy uczestnika. Zdjęcia te mogą stać się podstawą profesjonalnego portfolio, które uczestnik kursu rzęs może z dumą okazywać swoim klientkom w przyszłości. Oferujemy także wygodny system ratalny jako sposób opłaty za kurs oraz miejsce parkingowe tuż obok ośrodka szkoleniowego.

Mamy jeszcze jedną niespodziankę w postaci prezentu dla każdego uczestnika naszego kursu rzęs. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego kursu stylizacji rzęs – z pewnością nie będzie to czas stracony!