Kurs przedłużania rzęs Kraków 

Kurs stylizacji rzęs 3-dniowy (wszystkie metody) 

Wiedza, jak prawidłowo i w profesjonalny sposób przedłużać rzęsy, to doskonała opcja dla osób, które zarówno uczestniczyły już w kursach rzęs tego typu, jak i dopiero zaczynają swoją przygodę z tym tematem. Bez względu na to, nasz kurs przedłużania rzęs z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby, która wiąże przyszłość z tego typu działalnością.

Kurs przedłużania rzęs – pełen profesjonalizm

Nasz kurs przedłużania rzęs Kraków już dobrze poznał. Prowadzony jest przez ekspertów, którzy mają wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, by wykonywać profesjonalne zabiegi dotyczące stylizacji rzęs. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które w łatwy i przystępny sposób prowadzą zajęcia tak, by każdy, kto w nich uczestniczy, wyszedł z nich w pełni zadowolony.

Zajęcia obejmują zarówno teorię (budowa rzęs, rodzaj skrętu, czynniki, które wpływają na ich wzrost, rodzaje stylizacji), jak i praktykę (praca indywidualna pod czujnym okiem trenera na główce treningowej oraz modelce, metody pracy pincetą, rozkładanie i układanie kępek rzęs, modelowanie, praca z rzęsami z dodatkiem elementów dekoracyjnych). Blok tematyczny jest tak rozłożony w czasie, że pozwala na zapoznanie oraz wdrożenie materiału dla każdego uczestnika.

W przypadku dodatkowych pytań, bądź wątpliwości na każdym etapie kursu przedłużania rzęs jest możliwość przedyskutowania tych kwestii z trenerem, ponieważ grupy są kilkuosobowe, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Każdy uczestnik pracuje na indywidualnym stanowisku pracy.

Kurs rzęs na sprzęcie i produktach najwyższej jakości

Wiemy, jak ważna jest jakość usług, dlatego podczas kursu przedłużania rzęs pracujemy tylko na sprzęcie oraz kosmetykach sprawdzonych producentów i dostawców. Są to marki od lat znane jako bezpieczne, trwałe oraz dające naprawdę świetne rezultaty. Korzystanie z takich produktów podczas kursu rzęs przez naszych uczestników z Krakowa to pewność zarówno dla nas, że uczą się pracować na sprzęcie najwyższej klasy, jak i dla nich, że warto inwestować w tego typu rozwiązanie, ponieważ od razu widzą efekt – dopracowany i łatwy do osiągnięcia oraz dający niezmierną satysfakcję.

Kurs rzęs – Kraków czeka!

Kurs przedłużania rzęs Kraków zna już od wielu lat. Z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu usługi, warto wykorzystać nasz kurs, by samemu rozwinąć skrzydła w tym zakresie i spróbować zdobyć podczas kursu umiejętności, które mogą stać się na przykład realnym źródłem zarobku, jako samodzielna działalność, bądź też zatrudnienie w salonie kosmetycznym. Gwarantujemy, że nasz kurs rzęs, oraz wiedza, jaką zdobędzie jego każdy uczestnik, pomoże w realizacji tego typu marzeń. Dodatkowym atutem będzie certyfikat, który otrzyma każdy, kto zakończy nasz kurs przedłużania rzęs. Certyfikat jest oficjalnym dokumentem, potwierdzającym poziom wiedzy i umiejętności w stylizacji rzęs.

Kurs rzęs – bonusy

Jako bonus każdy uczestnik naszego kursu otrzyma również kilka dodatkowych prezentów. Opłatę za kurs możesz wnieść w wygodnym systemie ratalnym. Kupon zniżkowy na markowe produkty do stylizacji rzęs z pewnością pomoże skompletować profesjonalną zawartość kuferka, a zdjęcia wykonane podczas kursu, dokumentujące postępy pracy, będą mogły być użyte do portfolio dla przyszłych klientek.

wystylizowane rzęsy

TERMINY

KURS STYLIZACJI RZĘS 3-DNIOWY (24h) wszystkie metody: 1:1,2/3:1,Hollywood

KRAKÓW

godz. 8 -16 – (grupa max 4 osobowa)

2019 r.

LISTOPAD

termin : 08.11 – 10.11 (Kraków)

GRUDZIEŃ

termin : 13.12 – 15.12 (Kraków)

 

KRAKÓW – 1599zł

Polecam ten kurs rzęs, to konkretne szkolenie, podczas którego poznałam wszystkie tajniki przedłużania rzęs. Wiedza jest przekazywana w uporządkowany sposób, otrzymałyśmy wszystkie materiały i mogłyśmy bez problemu dopytywać i wyjaśniać wszystkie niejasności. Część praktyczną również oceniam bardzo pozytywnie. Kurs to znakomita okazja na poznanie nowych technik i szlifowanie umiejętności przedłużania rzęs.

– Martyna

Genialne szkolenie! Kurs zorganizowany profesjonalnie, każda kursantka pracowała na swoim stanowisku, miałyśmy też do dyspozycji ogromny wybór rzęs. Duży plus za dodatkową sesję zdjęciową! Zdjęcia wyszły naprawdę super, można je wstawić na stronę albo wysyłać klientkom.

– Kamila

Jeśli chodzi o Kraków, to najlepszy kurs przedłużania rzęs. Rozmawiałam z koleżankami po fachu, które wybrały inne kursy i nie ma porównania… Na zajęciach panowała świetna atmosfera, a jednocześnie dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy. Po części teoretycznej przychodzi praktyczna i przedłużanie rzęs przez każdą z uczestniczek. Na koniec otrzymałyśmy certyfikaty z potwierdzeniem umiejętności. Polecam każdemu!

– Dominika

 

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Kursatnki po szkoleniu
Sztuczne rzęsy

Rabaty na kosmetyki

Oferujemy naszym Kursantkom rabaty na wybrane marki tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne produkty do stylizacji rzęs.

Certyfikat

Po zakończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat w języku angielskim, certyfikat w języku polskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dokumenty te są honorowane na terytorium całej Europy. Nasze certyfikaty posiadają 3-stopniowy system zabezpieczeń, łącznie z niewidocznym gołym okiem zabezpieczeniem UV oraz specjalnym hologramem.

Certyfikat ukończenia kursu stylizacj rzęs
sesja zdjęciowa rzęs

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu kursu Kursantki czeka sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Własne miejsce pracy

Każda z Kursantek będzie pracowała przy profesjonalnym stanowisku do stylizacji paznokci, wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria, lakiery, inne produkty oraz wygodne fotele.

Miejsce pracy stylistki rzęs
Przybory do stylizowania rzęs

Własne przybory

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw narzędzi, którymi będzie wykonywać swoje stylizacje.

Produkty topowych firm

Wyposażyliśmy szkołę w profesjonalne produkty do stylizacji rzęs. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Korzystamy z produktów wiodących firm tj. Noble Lashes, Mlashes, Mink Lashes.

sztuczne rzęsy
program kursów

Programy kursów

Wybierając nasze szkolenie masz pewność że program kursu zostanie zrealizowany co do myślnika!

Konsultant 24h

Specjalnie dla naszych Kursantów uruchomiliśmy bezpłatną usługę „Konsultant 24h”. Polega ona na tym, że jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące produktów, narzędzi, wyposażenia, kwestii technicznych lub przepisów prawnych możesz w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu bezpłatnie skontaktować się przez całą dobę z naszym konsultantem który udzieli wszelkich informacji.

konsultacja 24h
kamera

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursantki nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

Poczęstunek

W naszej szkole Kursantki Mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

poczęstunek
upominek

Upominek na koniec kursu

Na miłe zakończenie kursu każda z Kursantek otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji rzęs, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci oraz bardzo pomocni.

Instruktorka
płatność ratalna

Raty

Płatności za kurs można dokonać w 2 równych ratach

Darmowe konto PREMIUM

Każdy Kursant otrzymuje w prezencie na okres 3 miesięcy konto „premium” na portalu polecana-wizazystka.pl, tak aby móc szybko wypromować swoje usługi.

logo strony polecanawizazystka.pl
rabat na kursy

Rabaty na kursy

Kursant otrzymuje 5% rabat na każdy następny kurs.

Baner

Baner na facebook’u

Kursantki otrzymują drogą elektroniczną banery na portale społecznościowe z logo szkoły.

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te w formie elektronicznej jak i na życzenie w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

Materiały szkoleniowe z kursu stylizacji rzęs

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

Małe grupy – max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby zaoferować swoją pomoc.

Małe grupy 4 osobowe

Napisz do nas !

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl