Kurs stylizacji rzęs 3-dniowy (wszystkie metody)

Zawodowy kurs stylizacji rzęs w mieście Warszawa

Profesjonalny kurs przedłużania rzęs – dla Ciebie!

Z pewnością wiele z Was ma świadomość, jak bardzo kobiety marzą o pięknych, długich, gęstych rzęsach, które ocieniają oko niczym delikatny wachlarz. Świadczenie usług umożliwiających osiągnięcie takiego efektu jest coraz popularniejsze, więc może stać się świetnym źródłem zarobku. Jak nauczyć się profesjonalnie przedłużać rzęsy? Skorzystaj z naszego kursu!

Nasz kurs to opcja dla każdego

Kurs przedłużania rzęs w Warszawie to świetna opcja dla pań, które miały lub chcą mieć styczność z produktami i usługami o naprawdę wysokiej jakości, bo nasz kurs zapewnia tylko tego typu szkolenia. Proponujemy nowoczesne, sprawdzone metody stylizacji rzęs, począwszy od części teoretycznej, omawiającej w łatwy i przystępny sposób takie elementy, jak struktura rzęs i ich skręt. Poruszane są też aspekty techniczne oraz wymagania, jakie musi spełnić osoba zajmująca się stylizacją rzęs, jeśli chce pracować w tym właśnie zawodzie, na części praktycznej kończąc.

Część praktyczna odbywa się pod czujnym okiem trenera, który z chęcią będzie towarzyszył każdej uczestniczce krok po kroku, od podstawowych ruchów oraz technik pracy pincetą, aż po profesjonalne rozkładanie, nakładanie oraz stylizację rzęs na modelce.

Kurs przedłużania rzęs w Warszawie

Nasz trzydniowy kurs jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zarówno na profesjonalne usługi kosmetologiczne, jakie generuje takie miasto, jak Warszawa. Szkolenie daje możliwość poznania nowego, ciekawego aspektu pracy, którą można później wykorzystać zarówno w domowym zaciszu, jak i rozpocząć współpracę z gabinetem kosmetycznym. Każda uczestniczka naszego kursu będzie mogła dzięki niemu w pełni rozwinąć swoje skrzydła.

Co zyskasz?

Jeszcze nie jesteś przekonana, czy taki kurs przedłużania rzęs to dla Ciebie dobra opcja? Pomyśl, że masz możliwość poznania techniki wykonywania profesjonalnej usługi, jaką jest stylizacja rzęs, pod okiem ludzi, którzy są specjalistami w tej dziedzinie. Wiedza wyniesiona z tego typu kursu z pewnością okaże się czymś, co będzie sprawiać Ci prawdziwą radość i satysfakcję. Możesz uczyć się na sprzęcie, który spełnia wszelkie normy i jest na co dzień stosowany w niemal każdym salonie kosmetycznym. Są to urządzenia produkowane przez firmy specjalizujące się w tego typu dziedzinie z odpowiednimi certyfikatami. W swojej pracy podczas kursu możesz skorzystać z produktów, które znasz, bezpiecznych, trwałych oraz w pełni profesjonalnych, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoja praca również taka będzie.

Kurs przedłużania rzęs – Warszawa i inne miasta wzywają!

Po zakończeniu kursu otrzymasz także kilka rzeczy, które będą stanowić bardziej materialną motywację do przystąpienia. Pierwszą z nich jest certyfikat ukończenia kursu, czyli poświadczenie Twoich nowych umiejętności, coś, czym możesz legitymować się w nowym miejscu pracy, czy jako indywidualna osoba oferująca usługę profesjonalnego przedłużania rzęs. Masz również możliwość skorzystać z kuponu zniżkowego na produkty, które z pewnością przydadzą Ci się w dalszej pracy.

Za sam kurs możesz zapłacić w wygodnych ratach, a na miejscu czeka na Ciebie własne stanowisko pracy, profesjonalne narzędzia, oraz miejsce parkingowe obok naszego ośrodka szkoleniowego. Otrzymasz również profesjonalną sesję zdjęciową Twoich wyników, która może być początkiem portfolio. Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące kursu, nie możesz spać po nocach, bo nie jesteś pewna, czy wszystko zapamiętałaś? Żaden problem! Oferujemy także usługę, dzięki której możesz zadzwonić do naszego konsultanta, dostępnego 24/7, o każdej porze i każdego dnia. Usługa jest dostępna trzy miesiące po zakończeniu kursu.
Kurs przedłużania rzęs, Warszawa, Kraków, nieważne gdzie będziesz używać swoich nowych umiejętności, ważne, byś to Ty była z niego zadowolona.

Na co dzień zajmuję się stylizacją paznokci, ale klientki tak często pytały o rzęsy, że postanowiłam w końcu wybrać się na kurs przedłużania rzęs. Nie wiedziałam, że jest tyle ciekawych metod na przedłużanie! Trochę zestresowałam się przy pierwszej klientce, ale udało mi się dodzwonić do konsultanta i dopytać, więc wszystko poszło świetnie. Dzięki, że oferujecie takie dodatkowe wsparcie!
Daria G.

Polecam wszystkim paniom, które chcą poszerzać swoje umiejętności. Stale korzystam z różnych kursów i szkoleń, a kurs przedłużania rzęs to najlepsza decyzja. Moje klientki są zachwycone szczególnie metodą Hollywood, w sezonie weselnym i przed Sylwestrem mam zapełniony grafik. Cena kursu także bardzo atrakcyjna.
Anna M.

Szukałam pracy w wielu salonach, ale wszędzie wymagali certyfikatów, więc w końcu zdecydowałam się na profesjonalny kurs. Nie tylko poznałam dodatkowe metody, ale również uzyskałam certyfikat zdobytych umiejętności. Nie ma sensu tracić pieniędzy na szkolenia bez takiego potwierdzenia!
Kasia P.

wystylizowane rzęsy

TERMINY

KURS STYLIZACJI RZĘS 3-DNIOWY (24h) wszystkie metody: 1:1,2/3:1,Hollywood

WARSZAWA

godz. 8 -16 – (grupa max 4 osobowa)

2019 r.

WRZESIEŃ

termin : 02.09 – 04.09 (Warszawa)

termin : 05.09, 06.09, 09.09 (Warszawa)

termin : 10.09 – 12.09 (Warszawa)

termin : 13.09, 16.09, 17.09 (Warszawa)

termin : 18.09 – 20.09 (Warszawa)

termin : 26.09, 27.09, 30.09 (Warszawa)

PAŹDZIERNIK

termin : 01.10 – 03.10 (Warszawa)

termin : 04.10, 07.10, 08.10 (Warszawa)

termin : 09.10 – 11.10 (Warszawa)

termin : 14.10 – 16.10 (Warszawa)

termin : 17.10, 18.10, 21.10 (Warszawa)

termin : 22.10 – 24.10 (Warszawa)

termin : 25.10, 31.10, 04.11 (Warszawa)

LISTOPAD

termin : 05.11 – 07.11 (Warszawa)

termin : 08.11, 12.11, 13.11 (Warszawa)

termin : 14.11, 15.11, 18.11 (Warszawa)

termin : 19.11 – 21.11 (Warszawa)

termin : 22.11, 28.11, 29.11 (Warszawa)

GRUDZIEŃ

termin : 02.12 – 04.12 (Warszawa)

termin : 05.12, 06.12, 09.12 (Warszawa)

termin : 10.12 – 12.12 (Warszawa)

termin : 13.12, 16.12, 17.12 (Warszawa)

termin : 18.12 – 20.12 (Warszawa)

termin : 27.12 – 29.12 (Warszawa) 

 

 WARSZAWA – 1999zł

 

MIŁA ATMOSFERA

Otwartość i życzliwość instruktorów oraz przytulny biały wystrój szkoły sprawia, że kursantki czują się w Provoque jak w domu.

ZNIŻKI NA PRODUKTY

Nasze kursantki mogą liczyć na preferencyjne ceny wybranych kosmetyków, co pomoże im profesjonalnie wyposażyć kuferki – (dotyczy wybranych kursów).

DYPLOM

Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat w języku polskim oraz języku angielskim a dodatkowo zaświadczenie o ukończeniu kursu. Są one honorowane na terytorium całej Europy. Nasze certyfikaty wyróżniają się 3-stopniowym systemem zabezpieczeń, w skład którego wchodzą między innymi niewidoczne gołym okiem zabezpieczenie UV oraz unikatowy hologram – (dotyczy wybranych kursów).

SESJA ZDJĘCIOWA

Na zakończenie kursu gwarantujemy sesję zdjęciową, która stanowić będzie dobry początek w budowie profesjonalnego portfolio – (dotyczy wybranych kursów).

WŁASNE STANOWISKO PRACY

W naszej szkole każda z kursantek tworzy swoje stylizacje przy profesjonalnym stanowisku zawierającym wszystkie potrzebne akcesoria. Neutralna barwa światła oraz wygodne krzesła sprzyjają atmosferze i stanowią komfort pracy.

ZESTAW DO STYLIZACJI

Na czas trwania kursu każda z Kursantek ma zagwarantowany profesjonalny zestaw narzędzi i akcesoriów, którymi będzie się posługiwać przy tworzeniu swoich stylizacji.

PRODUKTY DOBRYCH MAREK

W Provoque zapewniamy szeroki wachlarz produktów do stylizacji rzęs, z którymi zapoznasz się podczas trwania kursu. Wszystkie produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Pracujemy na produktach firm takich jak: Noble Lashes, Mlashes, Mink Lashes.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM KURSÓW

Zapewniamy realizację programu kursu od a-z.

CAŁODOBOWY KONSULTANT

Każdy kursant ma możliwość skorzystania z darmowej usługi „Konsultant 24h”. Gdy tylko pojawi się jakieś pytanie dotyczące wyposażenia, narzędzi, produktów lub kwestii technicznych czy przepisów prawnych, w ciągu 3 miesięcy od ukończenia kursu możesz skorzystać z tej usługi, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

PARKING

Jeżeli zdecydujesz się na dojazdy samochodem, nie musisz martwić się o swój pojazd. Na terenie szkoły oraz przy ulicy miejsca parkingowe są monitorowane – (dotyczy wybranych lokalizacji).

KAWA I HERBATA

Podczas trwania kursu, uczestniczki mają stały dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku.

UPOMINEK NA ZAKOŃCZENIE KURSU

Aby umilić zakończenie wybranych kursów, każda z Kursantek otrzymuje od nas prezent.

PROFESJONALNA KADRA INSTRUKTORSKA

W naszej szkole zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Możesz zapoznać się bliżej z ich profilami wchodząc w zakładkę „KADRA”. Każda z naszych instruktorek cechuje się otwartością, doświadczeniem i chęcią do dzielenia się swoją wiedzą.

PŁATNOŚĆ RATALNA

Możliwość podziału płatności za kurs na dwie równe raty.

DARMOWE KONTO PREMIUM

Po ukończeniu kursu, każda z kursantek otrzymuje na okres 3 miesięcy bezpłatny dostęp do portalu polecanawizaystka.pl, co ułatwia szybkie wypromowanie swoich usług.

ZNIŻKI NA KURSY

Po zakończeniu kursu otrzymujesz 5% rabat na każde następne szkolenie.

BANER NA FACEBOOKU

Po zakończeniu kursu oferujemy przekazywane droga elektroniczną banery na portale społecznościowe sygnowane logiem szkoły – (dotyczy wybranych kursów).

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Na zakończenie wybranych kursów każda z kursantek otrzymuje materiały naukowe w wersji elektronicznej jak i na życzenie w wersji papierowej, co ułatwia usystematyzowanie wiedzy teoretycznej przekazanej podczas kursu.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Podczas wybranych kursów wyświetlane są prezentacje multimedialne, które ułatwiają przyswajanie wiedzy teoretycznej.

KAMERALNE GRUPY – Max 4 osoby

Wybierając naszą szkołę masz pewność, że nie poczujesz się pominięty. Kameralne grupy pozwalają na swobodny i stały kontakt z instruktorem.

Napisz do nas !

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl