Zaznacz stronę

 

kurs przedłużania rzęs Poznań

Kurs stylizacji rzęs 3-dniowy (wszystkie metody)

Od lat interesujesz się modą, stylizacją kosmetyczną i chcesz się doszkolić? A może dopiero odkryłaś w sobie chęć poznania bliżej techniki przedłużania rzęs? Bez względu na to, czy miałaś już do czynienia z taką tematyką, czy jesteś dopiero początkującą – nasz kurs rzęs jest właśnie dla Ciebie!

Kurs przedłużania rzęs – pełen profesjonalizm

Jesteśmy firmą, która w pełni stawia na profesjonalne podejście, więc nasi trenerzy to osoby, które od lat działają w przemyśle kosmetycznym oraz mają wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną w zakresie przedłużania rzęs. Nasi instruktorz dbają, by kurs przedłużania rzęs był w pełni efektywny dla jego uczestników. Zajęcia prowadzone są w kilkuosobowych grupach, co pozwala na kontakt bezpośredni trener-uczestnik, możliwość zadawania pytań na każdym etapie szkolenia oraz stałą opiekę podczas wykonywania zadań praktycznych na główce treningowej czy na modelce. Każdy uczestnik ma własne stanowisko pracy oraz własne narzędzia. Gwarantujemy spokojną, ciepłą atmosferę, co z pewnością jeszcze bardziej uprzyjemni przyswajanie wiedzy podczas naszego kursu rzęs.

Nasi pomocnicy

Podczas trwania kursu rzęs nasi uczestnicy pracują za pomocą sprawdzonego, bezpiecznego sprzętu oraz kosmetyków i produktów znanych marek. Gwarantuje to uzyskanie doskonałych efektów, które później nasi uczestnicy mogą z łatwością odwzorować podczas pracy własnej, czy to w zaciszu domowych pieleszy, czy też w pracy zawodowej, na przykład gabinecie kosmetycznym. Propagujemy używanie profesjonalnego sprzętu i kosmetyków i uczulamy uczestników naszego kursu przedłużania rzęs, że tylko takie rozwiązanie zapewni im pełne zadowolenie z pracy, oraz, co jest także bardzo ważne, zadowolenie ich przyszłych klientów.

Kurs rzęs – Poznań jako miejsce pracy

Wiedza teoretyczna i praktyczna, którą uczestnicy naszego kursu przedłużania rzęs zdobywają, wraz z certyfikatem potwierdzającym ów poziom wiedzy i umiejętności, są podstawą do tego, by rozwinąć własną działalność w tym zakresie, lub też podjąć pracę w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym i tam świadczyć tego typu usługi. Poznań, podobnie jak inne wielkie polskie miasta, z pewnością będzie doskonałym rynkiem do rozwinięcia skrzydeł, bądź przekwalifikowania się i zdobycia dodatkowego zarobku. Gwarantujemy, że wiedza zdobyta podczas naszego kursu rzęs pozwoli na świadczenie usług w tym zakresie na najwyższym poziomie, który docenią zarówno klientki, jak i szef.

Dodatkowe bonusy

Uczestnictwo w naszym kursie przedłużania rzęs, oprócz zdobytej podczas jego trwania wiedzy, daje również inne, wymierne korzyści. Pierwszym z nich jest wygodny system ratalny, z którym opłacisz szkolenie. Każdy uczestnik kursu otrzymuje również kupon zniżkowy, uprawniający do zakupu kosmetyków i produktów znanych marek, które mogą być podstawą codziennej pracy oraz ważną zawartością podręcznego kuferka. Uczestnicy otrzymują również wyniki swojej pracy podczas kursu w postaci zdjęć, wykonanych przez profesjonalnego fotografa, które świetnie uzupełnią indywidualne portfolio. Takie portfolio można z dumą zaprezentować przyszłym klientkom, jako gwarancję wykonania pełnej stylizacji rzęs.

kurs przedłużania rzęs Poznań

TERMINY

KURS STYLIZACJI RZĘS 3-DNIOWY (24h) wszystkie metody: 1:1,2/3:1,Hollywood

POZNAŃ

godz. 8 -16 – (grupa max 4 osobowa)

2019 r.

PAŹDZIERNIK

termin : 25.10 – 27.10 (Poznań)

LISTOPAD

termin : 22.11 – 24.11 (Poznań)

 

CENA 1599zł – POZNAŃ

Już od dawna zastanawiałam się nad kursem przedłużania rzęs, ale zwykle były to kursy niestacjonarne, a u mnie w grę wchodził wyłącznie Poznań. W końcu trafiłam na profesjonalny kurs rzęs i nie żałuję! Nie tylko nauczyłam się przedłużać rzęsy, ale również poznałam wiele ciekawych osób, z którymi utrzymuję kontakt do dzisiaj. Polecam kurs wszystkim paniom z branży!

– Justyna z Poznania

Kiedy otwierałam mój salon kosmetyczny postanowiłam, że będę regularnie korzystała ze szkoleń i szans na rozwój. Gdy zobaczyłam kurs przedłużania rzęs, nie wahałam się ani chwili. Poznałam nowoczesne metody przedłużania rzęs, dowiedziałam się, jak dobrać rzęsy i po jakie produkty sięgać. Zyskałam także certyfikat, dlatego bardzo cieszę się, że wzięłam udział w tym kursie i polecam go każdemu.

– Anna, Poznań

 
3. Wspaniały kurs! Czytałam trochę wcześniej o przedłużaniu rzęs, jednak zależało mi przede wszystkim na tym, by nauczyć się praktyki. Na kursie nie tylko otrzymałyśmy pełen zestaw przyborów, ale również pracowałyśmy na różnych rodzajach rzęs. Wiem już, które rzęsy nakłada się najwygodniej oraz na co należy zwrócić uwagę. Już myślę nad kolejnym szkoleniem!

– Magda

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Przyjazna atmosfera na kursie rzęs w Poznaniu
rabaty na kosmetyki po kursie

Rabaty na kosmetyki

Oferujemy naszym Kursantkom rabaty na wybrane marki tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne produkty do stylizacji rzęs.

Certyfikat

Po zakończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat w języku angielskim, certyfikat w języku polskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dokumenty te są honorowane na terytorium całej Europy. Nasze certyfikaty posiadają 3-stopniowy system zabezpieczeń, łącznie z niewidocznym gołym okiem zabezpieczeniem UV oraz specjalnym hologramem.

certyfikat ukończeniu kursu przedłużania rzęs w Poznaniu
profesjonalna sesja zdjęciowa do portfolio

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu kursu Kursantki czeka sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Własne miejsce pracy

Każda z Kursantek będzie pracowała przy profesjonalnym stanowisku do stylizacji paznokci, wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria, lakiery, inne produkty oraz wygodne fotele.

kurs rzęs - stanowiska kursantów
narzędzia pracy kursantów

Własne przybory

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw narzędzi, którymi będzie wykonywać swoje stylizacje.

Produkty topowych firm

Wyposażyliśmy szkołę w profesjonalne produkty do stylizacji rzęs. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Korzystamy z produktów wiodących firm tj. Noble Lashes, Mlashes, Mink Lashes.

kursantki otrzymują produkty topowych marek
program kursu przedłużania rzęs w Poznaniu

Programy kursów

Wybierając nasze szkolenie masz pewność że program kursu zostanie zrealizowany co do myślnika!

Konsultant 24h

Specjalnie dla naszych Kursantów uruchomiliśmy bezpłatną usługę „Konsultant 24h”. Polega ona na tym, że jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące produktów, narzędzi, wyposażenia, kwestii technicznych lub przepisów prawnych możesz w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu bezpłatnie skontaktować się przez całą dobę z naszym konsultantem który udzieli wszelkich informacji.

kontakt z konsultantem
bezpłatny parking na czas kursu

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursantki nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

Poczęstunek

W naszej szkole Kursantki Mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

smakowity poczęstunek w trakcie kursu
upominek po ukończeniu kursu rzęs w Poznaniu

Upominek na koniec kursu

Na miłe zakończenie kursu każda z Kursantek otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji rzęs, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci oraz bardzo pomocni.

instruktor szkolenia z przedłużania rzęs w Poznaniu
raty

Raty

Płatności za kurs można dokonać w 2 równych ratach

Darmowe konto PREMIUM

Każdy Kursant otrzymuje w prezencie na okres 3 miesięcy konto „premium” na portalu polecana-wizazystka.pl, tak aby móc szybko wypromować swoje usługi.

darmowe konto premium na serwisie
rabaty na inne kursy

Rabaty na kursy

Kursant otrzymuje 5% rabat na każdy następny kurs.

baner na FB z logo kursu

Baner na facebook’u

Kursantki otrzymują drogą elektroniczną banery na portale społecznościowe z logo szkoły.

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te w formie elektronicznej jak i na życzenie w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

materiały dydaktyczne dla uczestniczek kursu rzęs
prezentacje

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

Małe grupy – max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby zaoferować swoją pomoc.

małe grupy szkoleniowe

Napisz do nas !

Zadzwoń

+48 500 875 356

Email

kontakt@kursystylizacji.pl

Adres

ul. Grzybowska 61
(Platinum Towers)
00-855 WARSZAWA

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ SZCZECIN
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl