Zaznacz stronę

Zapraszamy do skorzystania z usług zaprzyjaźnionego salonu przedłużania włosów

Salon oferuje profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów następującymi metodami:
-Microrings Z Silikonem
-Mini Bondes Keratin
-Metoda Kanapkowa
-Metoda Tulejkowa

Włosy wykorzystywane przy zabiegu to:
-WŁOSY DZIEWICZE SŁOWIAŃSKIE PREMIUM
-WŁOSY NATURALNE JAKOŚĆ PREMIUM
-WŁOSY NATURALNE

Przedłużanie włosów to idealne rozwiązanie by spełnić swoje marzenie o długich, pięknych i lśniących włosach w kilka godzin.

SKUP WŁOSÓW

Salon prowadzi również Skup Włosów oferując darmowe wyceny i obcinanie kitek dziewiczych. Jeśli masz długie, zdrowe, lśniące włosy i chcesz je sprzedać, to zapraszamy

Przedłużanie włosów – naturalny i piękny efekt

Gęste i piękne włosy to marzenie każdej z nas. Uzyskanie tego efektu może wydawać się żmudnym i długim procesem. Nic bardziej mylnego! Usługa zagęszczania i przedłużania włosów w Warszawie umożliwi Ci uzyskanie wymarzonego efektu w jeden dzień, w ciągu kilku godzin. Piękne i naturalne włosy o wymarzonej długości i gęstości możesz mieć w mgnieniu oka, niezależnie od długości Twoich własnych włosów! Możliwości jest mnóstwo – sprawdź, o czym warto wiedzieć.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest w 100% bezpieczny. Jako profesjonaliści w swoim fachu stawiamy na naturę oraz dbamy o jakość świadczonych usług – zależy nam na pięknym i naturalnym efekcie oraz zadowoleniu klientek. Salon HollywoodStar oferuje usługi zagęszczania i przedłużania włosów w Warszawie, w oparciu o najwyższej jakości naturalne włosy – w ofercie znajdziesz: włosy dziewicze słowiańskie premium, włosy naturalne jakości premium oraz włosy naturalne. Nie wiesz, które z wymienionych będą dla Ciebie najlepsze? Bez obaw, po konsultacji z profesjonalistami w salonie, odpowiedni rodzaj włosa zostanie dopasowany dokładnie do Twoich oczekiwań. Cały zabieg przeprowadzany jest w dosłownie kilka godzin, jest nieszkodliwy dla Twoich włosów, a rezultat jest spektakularny!

Jakie są możliwości przedłużania włosów?

W zależności od tego, jaki jest Twój wymarzony efekt, możliwości przedłużania włosów jest naprawdę wiele. Na sam początek warto spytać samą siebie o jakiej fryzurze marzysz – wszystko jest do osiągnięcia w jeden dzień, w zaledwie kilka godzin! Jeśli od dawna myślisz o długich, pięknych włosach – zabieg przedłużania jest dla Ciebie idealny. Pamiętaj, że zabieg sprawdzi się także dla Pań, którym zależy na zagęszczeniu włosów i zwiększeniu ich objętości bez dodawania ich długości. I w tym przypadku efekt będzie naturalny i piękny! Jeśli od dawna marzysz np. o kręconych włosach – spełnij marzenie i postaw na efekt naturalnych fal. Zwolenniczki prostych włosów oczywiście mogą postawić na piękne, lśniące proste włosy. Nasz salon w Warszawie oferuje wiele możliwości, w zależności od upodobań i oczekiwań.

Przedłużanie włosów – jaką metodę wybrać?

Oferujemy przedłużanie włosów kilkoma metodami:

 1. Microrings z silikonem – trwała i bezpieczna metoda, bez użycia zgrzewarki.
 2. Mini bondes keratin – łączenie z naturalnymi włosami za pomocą naturalnego budulca włosa, tj. keratyny.
 3. Metoda Kanapkowa – łączenie włosów z płaskimi, niewidocznymi pasmami z przezroczystą silikonową taśmą.
 4. Metoda Tulejkowa – umocowanie włosów specjalną tulejką, bez wykorzystania jakichkolwiek środków chemicznych, trwały efekt.

Nie wiesz która metoda jest dla Ciebie odpowiednia? Bez obaw, niczym się nie przejmuj – wszystko Ci wytłumaczymy, opowiemy o dostępnych metodach szczegółowo i w zależności od preferencji, rodzaju włosa i trybu życia – po konsultacji wspólnie dobierzemy tę odpowiednią dla Twoich włosów i zgodnych z oczekiwaniami!

Przedłużanie włosów – jak długo utrzymuje się efekt?

W zależności od wybranej metody – efekt utrzymuje się nawet do 4 miesięcy! Metoda przedłużania jest wybrana po konsultacji z klientką, odpowiednio przystosowana do oczekiwań. Wszystkie dostępne metody przedłużania i zagęszczania włosów są dokładnie opisywane podczas wizyty w salonie, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości, a następnie wybierana jest taka, która przyniesie oczekiwany efekt i co najważniejsze – zadowolenie klientki! Umów się do salonu w Warszawie na zabieg przedłużania włosów i spełnij swoje marzenie o pięknych włosach!

Napisz do nas !

Zadzwoń

+48 500 875 356

Email

kontakt@kursystylizacji.pl

Adres

ul. Grzybowska 61
(Platinum Towers)
00-855 WARSZAWA

Nasze oddziały

 • ODDZIAŁ GŁÓWNY WARSZAWA
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KRAKÓW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ POZNAŃ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ WROCŁAW
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ KATOWICE
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ ŁÓDŹ
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ GDAŃSK
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl
 • ODDZIAŁ SZCZECIN
  tel. +48 500 875 356
  (8:00-21:00)
  e-mail:
  kontakt@kursystylizacji.pl