Zaznacz stronę

Jednym z najważniejszych dni w życiu kobiety jest dzień ślubu. W tym wyjątkowym dniu chce wyglądać przepięknie, to w końcu Ona jest główną bohaterką uroczystości. Rolą kosmetyczki jest podkreślenie atutów urody, zatuszowanie drobnych niedoskonałości, dopasowanie makijażu do typu urody panny młodej oraz kompleksowe zadbanie o cudowny wygląd.

Jeśli chcesz profesjonalnie zająć się stylizacją kobiet w tym uroczystym dniu, warto zainwestować w specjalistyczne kursy przygotowujące do roli wysoce profesjonalnej kosmetyczki. W Twoim salonie kosmetycznym panny młode będą mogły wygodnie, w jednym miejscu skorzystać z różnorakich usług kosmetycznych.

Co daje kurs wizażu?

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, gdzie zdobędziesz potrzebne umiejętności w zakresie wizażu, który pozwoli na wykonywanie wspaniałych i oryginalnych stylizacji makijażu, to nasz kurs wizażu czeka na ciebie. Do wyboru są różne formy kursu: indywidualny, weekendowy lub nieco dłuższy, 5-dniowy. Możesz zdecydować się także na kursy dzienne, jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z zawodem wizażystki. Oprócz zajęć z teorii czekają Cię interesujące zajęcia praktyczne pod okiem znanych i cenionych wizażystów. Różne rodzaje makijażu, ćwiczenia praktyczne i pokazy otworzą przed Tobą czarodziejski świat profesjonalnego makijażu. Pozwolą na wzbogacenie oferty Twojego salonu kosmetycznego, dedykowanej np. dla Panny Młodej.

Stylizacja rzęs – praktyczna wiedza

Bardzo modne i chętnie wykorzystywane przedłużanie i zagęszczanie rzęs wymaga odpowiedniego przygotowania. Jeśli chcesz zaproponować swoim klientkom kompleksową usługę w tej dziedzinie, wybierz nasz kurs stylizacji rzęs. W Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Katowicach odbywają się 3-dniowe szkolenia, pozwalające na poznanie tajników stylizacji w teorii i praktyce metodami 1:1, 2:1/ 3:1 oraz metodą Hollywood Efekt, dającą spektakularne rezultaty. Ćwiczenia na modelkach pozwolą na zdobycie potrzebnych umiejętności i praktyki. Kurs kończy sesja zdjęciowa dokumentująca wyniki pracy kursantów.

Podstawa dla każdej kompetentnej kosmetyczki

Pełnia piękna w profesjonalnej stylizacji wykonywanej w salonie kosmetycznym to również idealny manicure. Jeśli chcesz zyskać w oczach klientek i konkurować na rynku usług kosmetycznych z najlepszymi, postaw na rozszerzenie swojej oferty. Nasz kurs stylizacji paznokci wprowadzi Cię w świat, gdzie króluje profesjonalny manicure w różnych odsłonach. Hybrydowy, winylowy, akrylowy, żelowy, japoński to niektóre rodzaje technik zdobienia paznokci. Praca z najlepszymi produktami i narzędziami, ćwiczenia, które zajmują 90% trwania kursu przyniosą szeroką wiedzę. W przyjaznej i miłej atmosferze wśród wyszkolonej kadry instruktorów zdobędziesz przydatną wiedzę i wprowadzisz do salonu kosmetycznego innowacyjne metody stylizacji paznokci. Będziesz mogła pochwalić się dyplomem, jaki otrzymasz po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego, które kończą nasz kurs.

Ciągłe szkolenia i kursy oraz podnoszenie kwalifikacji, pozwolą na nadążanie za nowinkami pojawiającymi się nieustannie na rynku usług kosmetycznych.