Zaznacz stronę

Makijaż permanentny to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod poprawiania urody. Trwały make-up to gwarancja perfekcyjnego wyglądu bez konieczności nakładania kolorowych kosmetyków. Pozwala on doskonale zminimalizować dysproporcje i dokonać delikatnej korekty rysów twarzy. Nic dziwnego, że coraz więcej klientek jest zainteresowanych taką usługą w gabinetach kosmetycznych.

Zalety makijażu permanentnego

Kobiety coraz częściej decydują się na makijaż permanentny, ponieważ trwały makijaż ogranicza zabiegi kosmetyczne do minimum. To świetna propozycja dla zapracowanych kobiet, które nie mają czasu na poranne poprawianie urody, a zależy im na atrakcyjnym wyglądzie. Z makijażem permanentnym wystarczy nałożyć podkład, żeby wyglądać doskonale. Świetnie sprawdzi się też w przypadku kobiet, które aktywnie uprawiają sport albo ze względu na alergię nie mogą stosować zwykłych kosmetyków. Jest to również doskonała propozycja dla kobiet po chemioterapii i kuracjach hormonalnych, których efektem często jest wypadanie rzęs oraz ubytki włosów na łukach brwiowych. Za pomocą makijażu permanentnego można ukryć również niewielkie blizny i przebarwienia skóry, zapewniając sobie świeży i elegancki wygląd.

Kurs makijażu permanentnego – Warszawa

Makijaż permanentny zapewnia doskonały wygląd i świetnie podkreśla urodę. To bardzo komfortowe rozwiązanie, ale pod warunkiem, że jest on wykonany bezbłędnie i ze znajomością sztuki makijażu. Nasz kurs makijażu permanentnego Warszawa pozwoli Ci zdobyć podstawową wiedzę i opanować niezbędne umiejętności, aby zostać profesjonalną linergistką – bo tak nazywamy osobę, która wykonuje makijaż permanentny. Dlaczego warto wybrać właśnie nasz kurs makijażu? Ponieważ dla nas najważniejsza jest praktyka. Na naszym kursie makijażu permanentnego nauczysz się różnych technik mikropigmentacji i perfekcyjnego rysunku. Będziesz pracować na modelkach, które zapewni nasza szkoła wizażu.

Jakie umiejętności zapewni Ci kurs makijażu?

Nasz trzydniowy kurs makijażu permanentnego prowadzony jest w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne w tym przypadku jest wypracowanie lekkiej ręki i nauka praktycznych umiejętności. W ramach zajęć teoretycznych poznasz zasady BHP, które obowiązują w związku z takim zabiegiem, a także zdobędziesz informacje na temat profesjonalnego wywiadu z klientem oraz tego, jak postępować po zabiegu. Makijaż permanentny jest trwały i dość inwazyjny, dlatego warto wiedzieć, jak dać klientce poczucie bezpieczeństwa i jakie przepisy obowiązują w przypadku reklamacji. Poznasz również najważniejsze zasady marketingu. Pokażemy Ci, jak odpowiednio przygotować zdjęcie, żeby pochwalić się swoją pracą w mediach społecznościowych i jak zbudować profesjonalne portfolio.

Szkoła wizażu – profesjonalne kursy makijażu permanentnego

Nasza szkoła wizażu to wiele profesjonalnych kursów dla osób chcących pracować w branży kosmetycznej. W naszej ofercie znajdziesz kursy wizażukursy przedłużania rzęs i kursy stylizacji paznokci. Organizowany kurs makijażu permanentnego w Warszawie i innych większych miastach pozwoli Ci zdobyć zawód linergistki. Nasz kurs makijażu to gwarancja kameralnej atmosfery i doskonałych zajęć praktycznych.