Zaznacz stronę

Jeśli zależy Ci na rozwoju działalności salonu kosmetycznego, pragniesz poznać najnowsze trendy w stylistyce, zdobyć nowe klientki wykorzystaj nowoczesne sposoby, aktywnie promując się w Internecie.

Portale internetowe takie jak Instagram, Facebook czy TikTok są idealnym miejscem, gdzie możesz rozwijać działania marketingowe.

Nasze kursy wzbogacą Twoje portfolio

Przy tworzeniu swojego profilu na stronach portali internetowych, niezbędne będą zdjęcia i opisy Twoich usług skierowane do zainteresowanych klientek. W tym celu stwórz portfolio. Dokumentuje ono Twoje dotychczasowe realizacje, ale doskonale sprawdzą się również zdjęcia z udziału w kursach, poszerzających Twoją działalności o nowe techniki i metody zabiegów kosmetycznych.

Jeśli chcesz inwestować w swój rozwój i stać się profesjonalnym graczem na rynku kosmetycznym, weź udział w organizowanych przez nas kursach profesjonalnego wizażu. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie wykonywania fachowego makijażu, który może być inspiracją do tworzenia fantastycznych stylizacji. W trakcie kursu wykonywana jest sesja fotograficzna dokumentująca efekty Twoje pracy. Zdjęcia możesz dołączyć wraz z certyfikatem ukończenia kursu do swojego portfolio.

Kurs stylizacji paznokci – dla tych, którzy pragną zainwestować w siebie

Teoretyczna wiedza o najnowszych metodach manicure, poparta godzinami zajęć praktycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów stanowi podstawę naszego kursu stylizacji paznokci.  Podczas nauki będziesz pracować na produktach renomowanych firm i posiądziesz wiedzę na temat m.in. manicure kosmetycznego, hybrydowego, winylowego, akrylowego, żelowego, japońskiego. Interesujące najnowsze metody zdobienia paznokci oraz ćwiczenia przy użyciu profesjonalnych narzędzi to sposób na osiągniecie doskonałych wyników, które zaprocentują w Twoim salonie kosmetycznym. Zdobędziesz tu również cenną wiedzę na temat marketingu i reklamy, która przyda się podczas działania na forach internetowych. Podstawy fotografii i obróbki zdjęć paznokci, tworzenie własnej strony www czy np. ulotek i wizytówek da Ci lepszą pozycję na rynku usług kosmetycznych. Pokazując, na jakich dobrych jakościowo produktach pracujesz, zdobędziesz szerokie grono odbiorców.

Jakie jeszcze kursy pozwolą na wzbogacenie Twojego portfolio?

Nasze profesjonalne kursy stylizacji rzęs czy na przykład kurs makijażu permanentnego stanowią podstawę do sięgnięcia po nową wiedzę, niezwykle przydatną w pracy profesjonalnej kosmetyczki. Ich udokumentowany przebieg podczas zajęć praktycznych, które zwykle stanowią około 90% trwania kursu, to doskonałe uzupełnienie Twojego portfolio. Certyfikaty w języku polskim i angielskim, które otrzymasz po zakończeniu zajęć, są honorowane w całej Europie. Otwiera to przed Tobą możliwość rozwoju nie tylko na naszym rynku, ale również zagranicą.