Zaznacz stronę

Ciąża i macierzyństwo to piękny, ale również trudny czas dla wszystkich pań. Kiedy na świecie pojawia się upragniony maluch, kondycja mamy jest nico nadwątlona. Przemęczenie, dodatkowe kilogramy wpływają na samopoczucie, a co za tym idzie na negatywną samoocenę młodej mamy. Pozytywne myślenie i poprawę nastroju przyniosą korzystnie wpływające na wygląd zabiegi w gabinecie kosmetycznym.

Kurs stylizacji rzęs – doskonały sposób na pozyskanie nowych klientek

Jeśli pragniesz, by grono klientek Twojego salonu kosmetycznego powiększyło się o młode mamy, zaproponuj usługę stylizacji rzęs. Do fachowego jej wykonania przygotowuje proponowany przez nas kurs stylizacji rzęs. To 3-dniowe szkolenie przygotuje Cię do profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Na zajęciach teoretycznych poznasz m.in. zasady przygotowania stanowiska pracy, analizę kształtu oka i dobranie odpowiedniego rodzaju rzęs, bezpieczne zasady aplikacji i zagęszczania rzęs. Podczas zajęć praktycznych zapoznasz się gruntownie z metodami 1:1, 2:1/ 3:1 oraz z metodą Hollywood Effect.

Kurs przedłużania rzęs odbywa się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Wybierz lokalizację dogodną dla siebie. W każdym z nich wspaniale wykwalifikowana kadra instruktorska zapewni miłą atmosferę podczas całego kursu i przekaże Ci maksimum wiedzy potrzebnej do wykonywania fachowej stylizacji rzęs.

Młode mamy odwiedzające Twój gabinet kosmetyczny z pewnością ucieszy profesjonalna stylizacja rzęs, dzięki której ich rzęsy będą prezentowały się idealnie, bez konieczności wykonywania pracochłonnego i kradnącego czas makijażu.

Kurs profesjonalnego manicure – najnowsze trendy i metody

Mamy maluchów ciągle zabiegane, zapracowane, często niewyspane, chętnie skorzystają z odrobiny relaksu w salonie kosmetycznym. W komfortowej atmosferze z przyjemnością spędzą czas, robiąc przy okazji coś „dla siebie”. Jednym z zabiegów w zaciszu gabinetu będzie manicure i pedicure, który oprócz relaksu przyniesie wspaniałe efekty.

Jeśli jako kosmetyczka chcesz wykonywać te zabiegi profesjonalnie, w duchu nowoczesności, podążając za szybko zmieniającymi się trendami, zainwestuj w proponowany przez nas kurs stylizacji paznokci. Tu zdobędziesz fachową wiedzę, która od podstaw przygotuje Cię do zawodu stylistki paznokci. Interesująco przedstawiona teoria oraz praktyka stanowiąca 90% czasu trwania szkolenia, to różne metody manicure, ćwiczenia z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i akcesoriów oraz produktów najlepszych marek, przyniesie ogromną satysfakcję. Na zakończenie szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający odbycie kursu. Jest on honorowany na terytorium całej Europy.