Zaznacz stronę

Piękny i modny manicure to nie tylko uzupełnienie doskonałej stylizacji. Częste korzystanie z hybryd, akrylu czy żelu może doprowadzić do znacznego osłabienia płytki paznokcia. Dla osób borykających się z tego rodzaju problemami zbawienny będzie manicure japoński. Wspaniale regeneruje paznokcie i jest odpowiedni także dla mężczyzn.

Korzyści płynące ze stosowania manicure japońskiego

Manicure japoński jest stosowany od ponad 400 lat. Wykorzystuje się w nim wyłącznie naturalne komponenty, składające się na specjalne pasty. W ich skład wchodzą m.in. mleko ryżowe, krzemionka, bogaty zestaw witamin A + E, pyłek pszczeli oraz keratyna.

Makijaż japoński P. Shine poprzedza przygotowanie płytki paznokcia, usunięcie z niej tłuszczu, co pozwala na lepsze wnikanie substancji odżywczych, które zawiera pasta. Końcowy efekt to błyszczące, w zdrowym różowym odcieniu paznokcie, jak po pomalowaniu lakierem bezbarwnym. Warto stosować ten zabieg w przerwach między manicure hybrydowym, aby w naturalny sposób wzmocnić i odżywić paznokcie, stymulując ich prawidłowy wzrost.

Profesjonalne przygotowanie do stylizacji paznokci

Jeżeli jesteś zainteresowana stylizacją paznokci, chcesz zdobyć wiedzę na temat technik manicure, w tym także japońskiego, weź udział w organizowanym przez nas profesjonalnym kursie stylizacji paznokci. Zdobędziesz niezbędne informacje dotyczące podstaw koniecznych przy wykonywaniu manicure. Podczas kursu prowadzonego pod okiem specjalistów w dziedzinie usług kosmetycznych, nauczysz się korzystania z profesjonalnych technik przygotowujących paznokcie do malowania, obejmujących wykorzystywanie specjalistycznych narzędzi. Stylizacja hybrydowa, akrylowa, żelowa w podstawowych i zaawansowanych technikach czy np. manicure japoński i manicure SPA to wiedza, jaką zdobędziesz podczas naszych kursów. Jeśli lubisz stylizację paznokci, bez względu na to, czy masz jakieś doświadczenie, czy stawiasz pierwsze kroki w zawodzie kosmetyczki, stylistki paznokci, to inwestycja w profesjonalne kursy manicure, będzie długo owocowała.

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, będący potwierdzeniem odbytego szkolenia i może stać się początkiem kariery na rynku usług kosmetycznych. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności jako profesjonalna kosmetyczka, zainteresują Cię kursy makijażu permanentnego, zyskujące coraz większe zainteresowanie wśród klientek lub kurs obejmujący wszystkie metody stylizacji rzęs w Krakowie. Zdobędziesz szerokie umiejętności pozwalające na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientek.