Zaznacz stronę

Każda kobieta powinna zastanowić się głęboko przed podjęciem decyzji o zrobieniu makijażu permanentnego. To coraz bardziej popularny zabieg, przynoszący mnóstwo korzyści, dający długofalowe efekty i dlatego należy do niego podejść z pełnym przekonaniem.

Jedną z największych zalet makijażu permanentnego jest ogromna oszczędność czasu, który byłby przeznaczony na codzienny makijaż i demakijaż. Niesamowita wygoda i pewność, że bez względu na okoliczności i porę dnia kobieta wygląda fantastycznie. Jest to również świetny pomysł dla lubiących częstą aktywność fizyczną (jak np. korzystanie z basenu). Niesamowita trwałość i podkreślenie zalet kobiecej urody, jakie daje makijaż permanentny sprawiają, że jest chętnie wybierany przez panie.

Wykonanie makijażu permanentnego – na co zwrócić szczególną uwagę?

Podstawową zasadą jest sterylność i wysoka higiena salonu kosmetycznego. Profesjonalna kosmetyczka powinna najpierw zapytać o kwestie dotyczące zdrowia klientki, chcąc poznać przeciwwskazania do wykonywania zabiegu takie, jak na przykład: ewentualne choroby, zażywanie leków sterydowych, antydepresyjnych i rozrzedzających krew.

Jeśli jesteś kosmetyczką i chcesz fachowo, wysoce profesjonalnie oraz bezpiecznie wykonywać makijaż permanentny skorzystaj z oferowanych przez nas kursów makijażu permanentnego. Podczas szkolenia pod okiem wykwalifikowanych fachowców, zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwoli na odpowiednie wykonywanie makijażu permanentnego. Pierwsze doświadczenie z tego rodzaju makijażem zyskasz podczas kursu, gdzie jako Kursantka będziesz pracowała z modelkami. Makijaż permanentny wymaga niezwykłej precyzji i dokładności, pewnej ręki oraz zgłębienia tajników pigmentacji. Te wszystkie kwestie poznasz podczas naszego kursu. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający odbycie kursu.

Rozwiązanie dla niezdecydowanych i wątpiących

W salonie kosmetycznym podczas rozmów na temat makijażu permanentnego pojawiają się wśród klientek wątpliwości. Czy na pewno chcę przez dłuższy czas mieć taki sam makijaż? Czy wolę wyglądać pięknie i inaczej każdego dnia? Dla takich osób, które lubią sztukę makijażu lub dla zawodowych kosmetyczek oferujemy weekendowy kurs wizażu. Znajdziesz tutaj niezwykle interesujące, podążające za najnowszymi trendami mody techniki i metody makijażu. Podczas szkolenia proponujemy pracę ze sprawdzonymi produktami i markami, które charakteryzuje doskonała jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. Tego rodzaju kurs jest wspaniałą inwestycją, która zaowocuje znacznym poszerzeniem zakresu usług u profesjonalnych kosmetyczek oraz otwiera nowe możliwości dla początkujących wizażystek. W tej tematyce gorąco rekomendujemy również kursy wizażu profesjonalnego odbywające się w różnych ramach czasowych. Z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie.