Zaznacz stronę

Na co dzień raczej się nie malujesz, ale chciałabyś dowiedzieć się, jak wykonywać makijaż wieczorowy na szczególne okazje? Ciągle szukasz nowych inspiracji i chcesz doskonalić swoją technikę? A może nigdy nie było Ci po drodze z kosmetykami do makijażu i czujesz, że najwyższa pora to zmienić? Kurs wizażu to doskonała okazja, by zgłębić wszystkie tajniki makijażu dziennego, wieczorowego oraz na specjalne okazje. To propozycja nie tylko dla profesjonalistek zajmujących się na co dzień kosmetyką i makijażem, ale również dla każdej z nas! 

Profesjonalny kurs wizażu: szkolenie dla zainteresowanych zawodem wizażystki 

Wizażystka to ktoś więcej niż tylko osoba wykonująca makijaż – to profesjonalistka, która dobierze kosmetyki i paletę barw do okoliczności oraz umaluje klientkę tak, by podkreślić jej atuty w sposób dopasowany do okazji. Możesz próbować zgłębić tę wiedzę samodzielnie lub… wybrać profesjonalny kurs wizażu, podczas którego poznasz wszystkie tajniki zawodu. W szkole wizażu poznasz profesjonalne techniki wykonywania makijażu dziennego i wieczorowego, dowiesz się, jakie produkty wybrać oraz jak uzyskać efekt idealnie wygładzonej cery. Pięciodniowy kurs wizażu przygotuje Cię również do współpracy przy sesjach zdjęciowych. Zdecydowanie warto zapisać się do naszej szkoły wizażu! Jeśli chodzi o kursy wizażu, Warszawa poleca Provoque i kursy jednodniowe, weekendowe oraz tygodniowe, podczas których zgłębisz wszystkie tajniki makijażu. 

A może chcesz po prostu nauczyć się malować samą siebie? 

Wcale nie tak łatwo samodzielnie wykonać idealny makijaż! Potwierdzają to osoby, które zdecydowały się na kurs wizażu w Warszawie. Z myślą o ich potrzebach nasza szkoła wizażu oferuje autorskie szkolenie, podczas którego zdradzamy wszystkie tajniki samodzielnego makijażu. Wystarczy kilka godzin, by pod okiem profesjonalistów poznać nie tylko kosmetyki i akcesoria, ale również dowiedzieć się, w jaki sposób podkreślać za ich pomocą swoją urodę. Co ważne, zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu każda z pań ma możliwość skorzystania z porad doświadczonej kadry oraz przećwiczenia technik makijażu pod okiem profesjonalistek.