Zaznacz stronę

Kurs stylizacji paznokci – profesjonalne szkolenie

Oferujemy możliwość skorzystania z kursu manicure prowadzonego przez profesjonalistów, dzięki czemu zarówno wiedza, jak i umiejętności nabyte podczas tego kursu z pewnością nie zawiodą i mogą być używane w dalszej pracy. Uczestniczkom kursu paznokci Warszawa z pewnością zawróci w głowie, szczególnie jeśli chodzi o inspirację do tworzenia nowych mini dzieł sztuki na paznokciach swoich klientek. Możemy zagwarantować, że po ukończeniu naszego kursu efekt WOW będzie jednym z najczęściej spotykanych.

Kurs stylizacji paznokci Warszawa zna również z poprzednich jego edycji, gdzie zadowolone uczestniczki korzystały z pomocy profesjonalistów, oraz sprawdzonego sprzętu i kosmetyków wysokiej jakości, które gwarantowały wspaniały efekt. Chcemy, żeby każda osoba, która ukończy nasz kurs, była pewna swoich umiejętności oraz miała świadomość, że Warszawa, podobnie jak każde inne miasto, wymaga profesjonalizmu oraz doskonałej jakości wykonania usługi w każdym aspekcie, także stylizacji paznokci.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci weekendowy

Kurs paznokci praca frezarką

Kurs stylizacji paznokci dzienny

Kurs paznokcie akrylowe

Kurs umaluj paznokcie samej sobie

Kurs zdobień paznokci

Kurs paznokcie żelowe

Kurs manicure Warszawa

Uczestniczki naszego kursu mogą poznać zarówno teorię, jak i praktykę pracy nad paznokciami. Kurs jest w szczególności ukierunkowany na pracę własną, oczywiście pod czujnym okiem profesjonalnego trenera. Po zakończeniu kursu stylizacji paznokci jego uczestniczki mają możliwość zabrać ze sobą wyniki swojej pracy w postaci portfolio, które można zaprezentować przyszłym klientkom. Otrzymują również certyfikat, który poświadcza znajomość wiedzy oraz umiejętności na odpowiednim poziomie, by świadczyć usługi tego typu. Certyfikatem można posługiwać się podczas pracy na własny rachunek lub przedstawić jako swój atut podczas ubiegania się o pracę w salonie kosmetycznym.

Kurs stylizacji paznokci – dodatkowe bonusy

Kurs manicure odbywa się w małych, kilkuosobowych grupach, co zapewnia optymalne przyswojenie wiedzy, jak i kontakt bezpośredni z trenerem. Daje to także możliwość zapytania o rzeczy niezrozumiałe lub o takie, które są również ważne w pracy podczas stylizacji paznokci. Każda uczestniczka otrzymuje również dodatkowy bonus w postaci prezentu niespodzianki. Za kurs możesz zapłacić w wygodnych ratach, a na miejscu czeka na Ciebie własne stanowisko pracy i profesjonalne narzędzia. Obok ośrodka dostępny jest również parking.

Mój mąż już od dawna miał się, że powinnam zrobić profesjonalny kurs paznokci, bo wszystkie przyjaciółki wpadały do mnie na manicure – w końcu postanowiłam to zrobić i nie żałuję! Nie tylko poznałam nowe techniki zdobienia, ale również zyskałam certyfikat, który otwiera mi drzwi do nowej kariery. Dziewczyny, nie wahajcie się dłużej, bo naprawdę warto!

– Wioleta

 

Jetem zachwycona poziomem kursu i sposobem przekazywania wiadomości, nie sądziłam, że nauka może przebiegać w tak miłej atmosferze! Zależało mi nie tylko na zajęciach praktycznych, ale również teorii, a Warszawa wcale nie oferuje zbyt wielu takich kursów. Provoque to strzał w dziesiątkę: uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania i teraz czuję się dobrze przygotowana do stylizacji paznokci.

– Agnieszka

 

Paznokcie maluję już od dawna, ale szukałam szkolenia manicure odnośnie paznokci żelowych i akrylowych. Kurs manicure w szkole wizażu i stylizacji Provoque był najlepszą decyzją. Nie spodziewałam się tak wielu ciekawych zajęć! Teraz zarówno migdał i kształt owalny, jak i kwadrat nie mają przede mną tajemnic. Polecam ten kurs zwłaszcza dla osób początkujących!

– Ewelina