Zaznacz stronę

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia? Ponieważ organizowane przez nas kursy to gwarancja zdobycia wysokich umiejętności i doskonałego przygotowania do zawodu. Stawiamy na praktykę, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w pracy kosmetyczki najważniejsze jest doświadczenie.

Kurs stylizacji paznokci dla początkujących i zaawansowanych

Profesjonalny kurs stylizacji paznokci to doskonałe przygotowanie do zawodu. Uczestniczki kursu pracują na produktach różnych firm, dzięki czemu poznają istotne różnice pomiędzy markami. Kurs paznokci to również szeroki pakiet informacji na temat organizacji stanowiska pracy, dezynfekcji i sterylizacji oraz zasad BHP. U nas poznasz najróżniejsze rodzaje profesjonalnego manicure’u oraz pedicure’u. Zdobędziesz także wiedzę na temat budowy dłoni i paznokci oraz możliwych chorób skórnych i przeciwwskazań do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Poznasz też najnowsze trendy w stylizacji paznokci.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs paznokci?

Nasz kurs paznokci obejmuje umiejętności z zakresu manicure’u kosmetycznego, hybrydowego oraz winylowego. Podczas niego dowiesz się wszystkiego na temat stylizacji paznokci metodą żelową UV, metodą akrylową i combo. Poznasz też zasady pracy frezarką oraz nowe technologie i najmodniejsze trendy w zdobieniu paznokci. Ukończenie kursu stylizacji paznokci pozwoli Ci z powodzeniem wykonywać ten popularny ostatnio zawód. Po naszym kursie doskonale poradzisz sobie z 3-kolorowym poziomym ombre i zdobieniami z użyciem folii transferowej, będziesz też mogła stosować zaawansowane techniki żelowe. Stawiamy przede wszystkim na zajęcia praktyczne, które pozwolą Ci nabrać wprawy i zdobyć odpowiednie doświadczenie.

Kurs wizażu – różne warianty i zakresy szkoleń

Jeśli zależy Ci na tym, żeby nauczyć się profesjonalnej sztuki makijażu, nasza szkoła wizażu jest najlepszym wyborem. Oferowane przez nas kursy wizażuto bardzo szeroka oferta dla osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie oraz dla tych, którzy pracują już w branży kosmetycznej. Znajdziesz tu kilkudniowe zawodowe kursy, które wprowadzą Cię m.in. w tajniki makijażu wieczorowego i ślubnego, a także będziesz mogła uczęszczać na indywidualne lekcje makijażu dla wszystkich osób, które chciałyby nauczyć się szybko i profesjonalnie wykonywać perfekcyjny make-up. Na uwagę z pewnością zasługują również jednodniowe tematyczne kursy wizażu, takie jak kurs konturowania i rozświetlania, idealna kreska, makijaż biżuteryjny czy telewizyjny.

Szkoła wizażu – wsparcie na wielu płaszczyznach

Rozszerzenie Twoich usług o nowe umiejętności z pewnością pozwoli Ci rozwijać się zawodowo i wpłynie korzystnie na wysokość Twoich zarobków. Kurs wizażu i kurs stylizacji paznokci to nie jedyna nasza propozycja. Oferujemy również kurs makijażu permanentnego i kurs przedłużania rzęs. Nasza szkoła wizażu oferuje wsparcie na wielu płaszczyznach. Żaden salon kosmetyczny nie będzie funkcjonował bez odpowiedniego marketingu i reklamy, dlatego niektóre szkolenia obejmują również zasady reklamowanie się w mediach społecznościowych i na portalach internetowych. Poznasz również szeroki zakres informacji na temat wizytówek i ulotek oraz pozycjonowania strony www. Nauczymy Cię również podstaw fotografii i prostej obróbki zdjęć, dzięki czemu Twoje reklamy będą zawsze wyglądały efektownie.