Zaznacz stronę

Kurs rzęs: zainwestuj w rozwój swojego gabinetu! 

Która z nas nie marzy o pięknych, gęstych i podkręconych rzęsach? Kupujemy nie tylko tusze do rzęs, ale również rozmaite odżywki, bazy pod tusz i suplementy, doklejamy kępki lub paski ze sztucznymi rzęsami… A wszystko po to, by nadać wyjątkowego charakteru spojrzeniu! Nic zatem dziwnego, że tak wiele klientek zainteresowanych jest profesjonalnym przedłużaniem rzęs. Kurs rzęs to świetny sposób na to, by rozszerzyć działalność swojego gabinetu. Jaki kurs przedłużania rzęs wybrać oraz jakie metody zaproponować klientkom? 

Kurs przedłużania rzęs: poznaj najnowsze techniki! 

Jeśli chodzi o kurs przedłużania rzęs, Katowice, Warszawa czy Szczecin to tylko niektóre z lokalizacji, w których działamy; prowadzimy profesjonalne kursy przedłużania rzęs nowoczesnymi metodami, przykładając wielką wagę do jakości szkoleń. Nasze kursy rzęs w Warszawie cieszą się ogromną popularnością! Wybierając kurs przedłużania rzęs (w Katowicach, ale nie tylko) zwróć uwagę na program szkolenia. Jako doświadczeni profesjonaliści wiemy, jak ważna jest nie tylko sama technika przedłużania, ale również odpowiednie przygotowanie stanowiska oraz przestrzeganie wszystkich zasad BHP. Podczas kursu rzęs dowiesz się, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz klientce. Istotny jest także dobór odpowiedniej metody; podczas kursu rzęs w Szczecinie, Warszawie czy Katowicach masz możliwość zapoznania się zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi metodami przedłużania rzęs. Kurs przedłużania rzęs to oczywiście nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Dzięki naszym kursom rzęs w Warszawie i pozostałych lokalizacjach możesz nabyć niezbędne do wykonywania tej usługi doświadczenie. Praktyczne zajęcia podczas kursu rzęs obejmują metody przedłużania rzęs, ale również naukę separowania i rozczesywania rzęs, usuwania nieprawidłowo przyklejonych włosów oraz nadawania ostatecznego kształtu stylizacji rzęs. Nieważne, czy wybierzesz kurs przedłużania rzęs w Katowicach, Warszawie lub innym mieście, decydując się na naszą szkołę wizażu i stylizacji masz pewność, że weźmiesz udział w szkoleniu na najwyższym poziomie! 

A po kursie… 

Kurs rzęs w Warszawie i innych lokalizacjach to świetne przygotowanie do wprowadzenia do swojej oferty nowych zabiegów. Po zakończeniu zajęć otrzymujesz certyfikat oraz zaświadczenie o ukończonym kursie rzęs. Szczecin i inne miasta już od dawna doceniają profesjonalistki z potwierdzeniem uzyskanych kwalifikacji; możesz dołączyć do tego grona i poszerzać swoją ofertę. Uczestniczki kursu rzęs w Szczecinie i innych lokalizacjach otrzymują atrakcyjne zniżki na niektóre produkty oraz dostęp do usługi “Konsultant 24h”, czyli całodobowego wsparcia merytorycznego oraz informacji odnośnie produktów i narzędzi. Dokumentujemy również każdy etap prac uczestniczek i tworzymy profesjonalne portfolio, które możesz następnie wykorzystać do promocji swojej oferty. Ukończenie naszego szkolenia to zatem doskonały sposób na kompleksowe przygotowanie do rozszerzenia oferty swojego gabinetu – skorzystaj z niego już dziś i zaproponuj swoim klientkom coś zupełnie nowego!