Zaznacz stronę

Zastanawiasz się, czy rozszerzyć ofertę swojego salonu kosmetycznego o makijaż permanentny brwi i ust? A może namawiają Cię do tego Twoje klientki? Jesteś już prawie zdecydowana, ale nie wiesz, czego możesz się spodziewać po takim kursie? Czytaj dalej, a dowiesz się, na co powinnaś być przygotowana.

Szkoła wizażu Provogue oferuje kurs makijażu permanentnego w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Gdańsku oraz Szczecinie. To trzydniowy kurs zawodowy, który kończysz z honorowanym na terytorium całej Europy certyfikatem poświadczającym jego ukończenie. Przygotuj się na 30 godzin intensywnej nauki pod okiem instruktorów pracujących zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Wybierając kurs makijażu permanentnego w naszej szkole, możesz być pewna, że nabywasz umiejętności, które pozwolą Ci wykonać makijaż zgodny z najnowszymi trendami w branży. Kładziemy duży nacisk na to, aby przekazywana przez nas wiedza była aktualna i na najwyższym możliwym poziomie.

Bądź gotowa od razu zabrać się do pracy i wykorzystać wiedzę w praktyce!

Nasz kurs makijażu permanentnego oparty jest o praktykę, dlatego zapewniamy kursantom po cztery modelki, na których mogą od razu przetestować to, czego się nauczyli. Dobrze wiemy, że kosmetyczka to zawód, w którym ma to niebagatelne znaczenie. Będziesz pracować na własnym, specjalnie przygotowanym stanowisku, wyposażonym w wygodne krzesła i pełen zestaw narzędzi, w tym lampę o neutralnej barwie światła. Zadbamy o komfort Twojej nauki, bo wiemy, jak ważny jest w późniejszej pracy.

Transparentność to nasze drugie imię

W jej myśl skład kadry instruktorskiej jest dostępny do wglądu na naszej stronie internetowej w zakładce Kadra. Mamy się kim pochwalić i chętnie to robimy. Do wglądu będzie również szczegółowy harmonogram kursu. Możesz mieć pewność, że zrealizujemy go w całości. Jako dodatek do kompletu materiałów dydaktycznych posiadamy również usługę tak zwanego “całodobowego konsultanta”. Co to oznacza? Jeśli w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu będziesz mieć pytania dotyczące produktów, narzędzi czy też wyposażenia lub kwestii technicznych – jesteśmy do Twoich usług. Masz możliwość przesłania nam swoich pytań, a my gwarantujemy, że dostaniesz na nie wyczerpującą odpowiedź od naszych specjalistów. Co więcej, usługa „konsultanta 24h” jest całkowicie darmowa!

Dla wybranych kursantów oferujemy także sesję zdjęciową przeprowadzoną po zakończonym kursie. Takie zdjęcia nadadzą się idealnie do Twojego portfolio zawodowego!

Jeśli szukasz sprawdzonego kurs makijażu permanentnego w Warszawie lub naszych pozostałych lokalizacjach, to szkoła wizażu Provogue może się okazać strzałem w dziesiątkę. Znajdziesz tu aktualną wiedzę przekazywaną przez profesjonalną kadrę instruktorską, na której wsparcie możesz liczyć nawet na trzy miesiące po ukończonym kursie! Własne, odpowiednio wyposażone stanowisko i zapewniane przez szkołę modelki to dla nas absolutna podstawa! Aby sprawdzić terminy kursów makijażu permanentnego w Warszawie i innych miastach Polski, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!