Zaznacz stronę

Makijaż permanentny brwi jeszcze do niedawna kojarzony był z – delikatnie mówiąc – niezbyt udanymi stylizacjami. Brwi przypominające odrysowane od szklanki i inne karykaturalne kształty, asymetria, powikłania podczas gojenia po zabiegu… To niektóre z powodów złej sławy tego zabiegu. Na szczęście zmienia się nie tylko świadomość klientek, ale przede wszystkim poziom świadczonych usług. Wykonywaniem zabiegów zajmują się linergistki, czyli profesjonalistki, które ukończyły kurs makijażu permanentnego. Możesz dołączyć do ich grona, by poznać tajniki stylizacji brwi metodą permanentną. Zdecydowanie warto zainteresować się nią bliżej! 

Co obejmuje kurs makijażu permanentnego? 

Kurs makijażu permanentnego w Warszawie lub innych miejscowościach oferowany przez naszą szkołę wizażu to profesjonalne szkolenie praktyczne poprzedzone zdobywaniem wiedzy teoretycznej. Dzięki temu dowiadujesz się, jak przeprowadzić wywiad z klientką, w jaki sposób wyjaśnić jej przebieg zabiegu oraz jak zadbać o bezpieczeństwo. Podczas naszego kursu makijażu permanentnego poznasz tajniki płytkiej pigmentacji, która znacząco różni się od tradycyjnego tatuażu. Gwarantujemy, że po ukończeniu kursu brwi wykonywane przez Ciebie nie będą w niczym przypominały nieudanych stylizacji z Internetu! Nasze kursantki uczą się również na temat tego, jak kolosalne znaczenie ma pigment oraz jakie produkty wybierać. Część praktyczna kursu makijażu permanentnego to z kolei ćwiczenia “lekkiej ręki” przed rozpoczęciem nauki wykonywania zabiegu na modelce – nie musisz obawiać się wrzucenia od razu na głęboką wodę! Coraz więcej pań zainteresowanych jest makijażem permanentnym brwi. Najnowocześniejsze metody pozwalają na uzyskanie efektu zagęszczonych i wyregulowanych brwi – warto wprowadzić ten zabieg do swojej oferty! 

Dlaczego Provoque? Kilka słów o najlepszych kursach makijażu permanentnego 

Szukasz najlepszego kursu makijażu permanentnego w Warszawie? Nasza szkoła wizażu oferuje profesjonalne szkolenie, podczas którego poznasz najnowocześniejsze metody permanentnej stylizacji brwi. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach, przekazujemy naszym kursantkom informacje odnośnie kwestii prawnych i formularza świadomej zgody, a także przykładamy dużą wagę do edukacji związanej z prawidłowym dbaniem o skórę po zabiegu. Uczymy również tworzenia wizualizacji, dzięki którym klientka może poznać efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem wykonywania zabiegu. Wszystko to sprawia, że po ukończeniu szkolenia jesteś doskonale przygotowana do wykonywania makijażu permanentnego brwi w bezpieczny sposób. Wszystkie kursantki otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia w języku polskim i angielskim oraz zdjęcia dokumentujące każdy etap szkolenia. Jeśli chodzi o kurs makijażu permanentnego, Warszawa to tylko jedna z lokalizacji, w których organizujemy nasze szkolenia; sprawdź, czy profesjonalny kurs makijażu permanentnego brwi odbywa się również w Twojej okolicy i dołącz do nas!