Zaznacz stronę

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak istotne jest odpowiednie zestawienie barw przy dobrze wykonanym makijażu. Wykorzystanie harmonijnie lub kontrastowo dobranych kolorów jest zależne od indywidualnego typu urody, koloru oczu, karnacji i wielkości ust.

Jak dobrać odpowiednie kolory makijażu pasujące do typu urody? Korzystając z porad doświadczonej wizażystki, dowiesz się, czym się kierować.

Kursy pozwalające na wykonanie idealnie dobranego makijażu

Jeśli jesteś zainteresowana tworzeniem pięknych stylizacji makijażowych, chcesz poznać zasady kolorymetrii, na której bazuje make up, weź udział w naszym weekendowym kursie wizażu, stanowiącym doskonałą bazę dla fachowych wizażystek. W ciągu kilku weekendów poznasz zasady łączenia kolorów, marki kosmetyków i akcesoria niezbędne w pracy wizażystki. Szkoląc się na indywidualnym, świetnie wyposażonym stanowisku pracy, pod okiem wykwalifikowanej kadry, zdobędziesz cenną wiedzę. Zgłębisz różnorodne metody makijażu od dziennego, przez Glow, Glamour, fotograficzny, ślubny po Spotlight Make Up (instagramowy). Kurs kończy sesja zdjęciowa, która doskonale wzbogaci kompletowane portfolio oraz certyfikat zaświadczający o ukończeniu kursu.

Profesjonalne metody manicure zachwycające modnymi kolorami

Kolor w życiu każdej kobiety ma ogromne znaczenie. Dobierany zgodnie z preferencjami, nastrojem czy z wyjątkowymi wydarzeniami jest bardzo istotny. Każda profesjonalna kosmetyczka służy klientkom radą szczególnie tym niezdecydowanym w kwestii doboru makijażu czy stylizacji paznokci.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie fachowego manicure podążającego za najnowszymi trendami, zdecyduj się na zorganizowany przez nas kurs stylizacji paznokci. To dzienny kurs, który podczas 120 godzin intensywnej nauki pod okiem najlepszych instruktorów przygotuje Cię do zawodu stylistki paznokci. Zaczynając od podstaw, przejdziesz podczas zajęć przez różnorodne metody manicure, zapoznasz się z fachowymi narzędziami wykorzystywanymi podczas stylizacji paznokci. Nauka w miłej atmosferze, zniżki na wybrane kosmetyki, które wykorzystasz podczas pracy po ukończeniu kursu i możliwość skorzystania podczas nauki z profesjonalnych zestawów akcesoriów, dodatkowo zachęcają do odbycia tego szkolenia.

Niezwykła specyfika kolorów w makijażu permanentnym

Decyzja o wykonaniu makijażu permanentnego musi być bardzo przemyślana przez kobietę. Fachową radą służy profesjonalna kosmetyczka, która potrafi podpowiedzieć i zasugerować najlepsze rozwiązania kolorystyczne pasujące do typu urody klientki. Dla kosmetyczek, które chcą rozszerzyć wachlarz swoich usług o tego rodzaju aktywności, mamy przygotowane kursy makijażu permanentnego. W przystępny sposób przedstawiona teoria zagadnienia stanowi wprowadzenie do szkolenia. Wiedza praktyczna, w której duże znaczenie ma udział modelek, dzięki którym Kursantki mogą pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, wykonywać pierwsze makijaże. Certyfikat wręczany po zakończonym kursie i ogromna wiedza wynikająca ze szkolenia pozwala na samodzielne wykonywanie profesjonalnego makijażu permanentnego. Kursantki otrzymują certyfikat świadczący o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, który jest honorowany w całej Europie.