Zaznacz stronę

Zdobienie paznokci hybrydowych to doskonały sposób na odświeżenie swojego manicure. Sposobów ozdabiania paznokci jest bardzo dużo. W naszym artykule przedstawiamy różne techniki i produkty, które mogą sprawić, że paznokcie hybrydowe mogą wyglądać jeszcze piękniej.

Błyszczące akcenty na paznokciach: cyrkonie, kamyczki i cekiny

Jeśli chcesz sprawić, że Twoje paznokcie będą wyglądać elegancko i szykownie, świetnym pomysłem będzie ozdobienie ich cyrkoniami, kamyczkami lub cekinami. Te błyszczące ozdoby dodadzą Twoim paznokciom blasku i sprawią, że będą wyglądać jak oryginalna biżuteria. Wystarczy po nałożeniu topu odpowiednio ułożyć ozdobne elementy na paznokciach i utrwalić pod lampą.

Ozdobne pyłki – efekt tęczy i lustrzanej tafli

Innym oryginalnym sposobem na ozdobienie paznokci hybrydowych są ozdobne pyłki. Umożliwiają one uzyskanie efektu tęczy, lustrzanej tafli lub zmieniających się kolorów. Aplikacja pyłków jest bardzo prosta, a efekty niesamowite. Aby użyć pyłku, wystarczy pomalować lakierem hybrydowym paznokcie i po nałożeniu topu, delikatnie i subtelnie rozprowadź pyłek na paznokciach za pomocą pacynki lub palca w rękawiczce. Następnie utrwalamy całość pod lampą.

Żele do zdobień i cukrowa posypka

Żele do zdobień pozwalają na tworzenie detali na paznokciach. Dzięki nim możesz uzyskać trójwymiarowe kształty, wzorki i wypukłości. Aby ozdobić paznokcie żelami, należy najpierw nałożyć bazę i utrwalić ją pod lampą. Następnie po pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym, można zacząć aplikować żel. Żel nakładamy za pomocą cienkiego pędzelka do zdobień. Po uzyskaniu pożądanego wzoru posypujemy żel kolorowym akrylem i utrwalamy pod lampą.

Naklejki na hybrydę – prosty sposób na efektowne zdobienia

W sprzedaży są dostępne gotowe wzory naklejek, które po odpowiednim przygotowaniu można aplikować na paznokcie hybrydowe. Aby użyć naklejek, należy je zamoczyć w ciepłej wodzie. Po kilku chwilach folia odklei się, a wzór stanie się miękki i plastyczny. Wtedy bez problemu możemy go nałożyć na paznokieć. Po umieszczeniu naklejki na paznokciu należy ją delikatnie wygładzić gąbeczką. Dzięki temu pozbędziesz się pęcherzyków powietrza i równomiernie ją rozłożysz. Na koniec malujemy paznokcie topem i utrwalamy pod lampą. To bardzo prosty sposób na efektowne zdobienie.

Manicure ombre

Ombre to technika, która cieszy się coraz większą popularnością. Polega na subtelnej zmianie koloru na paznokciach, co wygląda, jakby jeden kolor przechodził w drugi. Możemy stosować ombre na dowolnym kolorze lakieru. Aby uzyskać efekt ombre, można użyć specjalnej maszynki, która subtelnie i cienko rozprowadzi farbkę na górnej części paznokcia. Proces przypomina malowanie sprayem. W rezultacie uzyskujemy piękne przechodzenie kolorów. Po uzyskaniu pożądanego efektu malujemy paznokcie topem i utrwalamy.

Zapraszamy na kursy stylizacji paznokci!

Zdobienie paznokci to doskonały sposób na efektowny manicure. Jeśli chciałabyś pogłębić wiedzę na ten temat, zapraszamy na profesjonalny kurs stylizacji paznokci, w którym dużo czasu poświęcamy zdobieniom i różnym technikom manicure. Kurs paznokci to obok kursów wizażu i kursu stylizacji rzęs, jedno z najchętniej wybieranych szkoleń.